Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarcze hamulcowe - przód
#31
ate chyba ma w ofercie na przod , tyl tez bez wiekszych problemow dostalem ale nie wiem jakiej firmy Smutny
Odpowiedz
#32
Pytanie 1. Czemu nawiercane?
Pytanie 2. Co to jest ABE?
Odpowiedz
#33
Ostatnio Peterku zakładam dosyć dużo wyrobów firmy ABE i stwierdzam , że są to całkiem niezłe zamienniki przy bardzo atrakcyjnej cenie.
Jak na razie nie mam żadnych negatywnych reklamacji ze strony klientów.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#34
(03-11-2012, 21:54 )Elvis napisał(a): dzieki za linka , ale z dostepnoscia kiepsko , ponadto nawiercane nie maja ABE

(03-12-2012, 6:33 )Peter napisał(a): Pytanie 1. Czemu nawiercane?
Pytanie 2. Co to jest ABE?

Cytat:ABE nach § 21 StVZO
für zulassungsfreie
Selbstfahrende Arbeitsmaschinen
Einachsige Zug- oder Arbeitsmaschinen
Anhänger
Kleinkrafträder
Leichtkrafträder
etc.



dopuszczenie pojazdu do ruchu, swiadectwo homologacyjne
Objaśnienie:
Betriebserlaubnis nazywa sie po polsku "dopuszczenie pojazdu do ruchu".
tak to wyglada
http://www.maxrev.de/abe-heckstossstange...-t1188.htm

gladnie Tarcze nie musza miec kwitu wystarczy KBA wytloczone na czesci , czesci odbiegajace wzorem od originalu musza posiadac swiadectwo homologacji ABE , w PL jeszcze tego nie praktykuja ale w DE TAK , podobnie jak kierownicy z Polskimi numerami drapali folie z przednich bocznych szyb jak jezdzili po DE , po drugie jezeli czesc posiada ABE i znamie KBA jest to rodzaj solidnej czesci ktora jest wykonana na podstawie wzoru i nie odbiega normami , ot tak jak mam zaplacic drozej za NoName bo mnie ktos przekrecil to wole zaplacic mniej za pewny towar a KBA i ABE wszystko ci powiedza bo wszystko jest w centrali do wgladu ,
jak dlamnie tarcze nie musza byc nawiercane ale maja byc adekwatne do Ceny a cena do Jakosci ,
Odpowiedz
#35
OMG: Ale żeś doktorat napisałOczko Chcesz dobre tarcze bierz OEM, mam na zbyciu Oczko
Odpowiedz
#36
widzialem Oczko , wyslij mi DOT tych tarcz na PW prosze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości