Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manualna skrzynia zamiast skrzyni automat
#11
w takiej konstelacji , najtanszym kosztem zobaczyc czy olej w skrzyni jest to popierwsze , moze zmiana filtra i oleju pomogla by doraznie ! ,
przy kwocie 6k musisz sie zastanowic w co inwestujesz ,

ja tam ogarniam swoje Coupe ktore pochlonelo juz zdrowe KA9 ,

edit ,
nastawiajac sie na jazde jeszcze 5 lat warto przemyslec :
co bys nie kupil innego w przeciagu 5 lat
3xtarcze+klocki
jakies wahacze
jakies pierdoly
jak duzo jezdzisz to moze nawet 2x rozrzad
Opony 4 komplety zimowe/letnie
tak czy inaczej zakrecisz sie w okolicach 6-10k

mam ACC coupe juz kilka lat :
2x tarcze
1x rozrzad
wahacz ,
koncowki
2x lozysko
jakies laczniki
przegob
z gorka licze okolice 1,5K euro
do tego w tym roku dwa komplety opon musze kupic wiec nastepny 500 euro ,
czasem warto zrobic kalkulacje ,

w BMW 3 letnim po uplywie gwarancji padla skrzynia 4,5k Pln , a podobno świeże sie nie psuje!,
koszta beda przy kazdym Aucie , ten co nie chce sie bawic w latanie dzior kupuje Legend II za 20k a nie za 8 , a i tez moze sie cosik popsuc , nie ma witaminki niestety , blacha zawiecha skrzynia pozniej silnik (3.2) 10k i masz Auto na dobre 5 lat
Odpowiedz
#12
(07-12-2012, 6:31 )marcin.jurkiewicz napisał(a): aha no i jeszcze silnik niby sie nie dogrzewa ( wskazówka nie dochodzi do polowy), ale jak sie stanie kolo niego po przejechaniu nawet krótkiej trasy.... jakby sie paliło pod maską. nie da sie wytrzymac. i tu wydatek, i to istotny na dodatek.
jakies rady

Z tej listy problemów ten możesz już skreslić, bo tak jak już raz Ci pisałem temperaturę masz w normie.
Czytaj: każda zdrowa Honda ma wskazanie temperatury na rozgrzanym silniku poniżej połowy skali. I tam ma stać jak zamurowany.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#13
Nie wiem dlaczego nie opłaca Ci się naprawiać skrzynię. Jak dobrze zrobią to będziesz na niej jeździł aż koła odpadną. A jak kupisz używaną to właśnie ta może Cię niemiło zaskoczyć po jakimś czasie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości