Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
On-Line Manual Legend G1 , G2
#11
dawno wymieniałem pozycję u siebie i z tego co pamiętam dostęp od góry był żaden, dlatego robiłem to przez nadkole. przynajmniej z lewej strony, a Ty jak to robisz? Oczko

a jeśli chodzi o nowe auta to w nowym Civic'u 4D też wymiany dokonuje się przez nadkole
Odpowiedz
#12
Ja po prostu odkręcam wkręt mocujący pozycję do obudowy reflektora, wyjmuję ją delikatnie i juz żaróweczka dostępna. No ale to jest coupeta Oczko
Odpowiedz
#13
w każdym razie każda z metod prowadzi do skutku Oczko
Odpowiedz
#14
no to w coupe poszli z lepszym rozwiązaniem, bo sedan ma jeszcze śrubę u dołu (na odgiętym nadkolu wykręcalna) co i tak nic nie zmienia, bo czegoś dalej się trzyma Smutny przez moment myślałem o zdjęciu zderzaka ;(
ktoś ma może sugestię jaką stronę wprowadzić w manuala aby to znaleźć?
23 rozdział, str.225 - jak to znaleźć w manualu?
Odpowiedz
#15
(01-11-2012, 6:42 )Peter napisał(a): Ja po prostu odkręcam wkręt mocujący pozycję do obudowy reflektora, wyjmuję ją delikatnie i juz żaróweczka dostępna. No ale to jest coupeta Oczko

Heh, więc coupeta się nie różni przy tej operacji niczym... Niesłusznie posądzałem skośnookich o techniczne niedogodności, ukryta śrubka okazała się mocowaniem lampy, pozycja natomiast wyszła, aczkolwiek delikatnie nie było...
Dobieranie się od strony nadkola to naturalnie joke, cruel dodatkowo...
Koło zmieniam przez szyberdach Oczko
Odpowiedz
#16
nie ma sie co śmiać, sam chciałeś zderzak ściągać Oczko
Odpowiedz
#17
jak widać nie każda metoda prowadzi do skutku Oczko
Odpowiedz
#18
(10-19-2011, 21:02 )maciej343 napisał(a): z tego co widze to jest instrukcja do sedana, a potrzebuję do coupe

...instrukcji do coupe g2 nie ma - sa tylko suplementy na stronie:


http://media.honda.co.uk/car/owner/media.../Legend91/


- inaczej mowiac szukamy do 1991r, czyli sciagamy 1991 sedan oraz 1991 coupe - ktory zawiera zmienione/dodane rozdzialy.
Odpowiedz
#19
Czy ktoś wie skąd pobrać manuala do KA7?
v6
Odpowiedz
#20
(08-25-2022, 9:21 )Legend95 napisał(a): Czy ktoś wie skąd pobrać manuala do KA7?

Spróbuję Ci podesłać jak mi się uda skompresować PDFy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości