Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reperaturki błotników tył KA8 - kto chętny?
#1
Przez trzy lata szukałem dawcy tylnych błotników i znalazłem egzemplarz z uszkodzonym przodem, a tylne błotniki ideał, prawie bez grama rdzy. Tak samo wewnętrzne nadkola. Wiem jaki jest problem by znaleźć dawcę, a dodatkowo takiego z którego błotniki do czegoś się nadają. Dlatego mam pytanie ile osób było by chętnych "na już" gdyby była szansa na kupno reperaturek? Chciałbym trochę pomóc innym w tym temacie i dać posiadane błotniki jako wzorzec na wykonanie tłoczników, licząc że nazbiera się odpowiednia liczba osób ( nie tylko w PL) na pokrycie kosztów m.in produkcji tłocznika.

Trudno jeszcze mówić o cenie, bo czekam na wycenę, a cena też będzie zależna od tego ile osób się uzbiera by koszty produkcji podzielić.
Odpowiedz
#2
Witam ja jak najbardziej jestem chętny.
Odpowiedz
#3
Panowie zgłaszać się!
Kolega fajny temat organizuje a wiemy jak jest z reperaturami do KA8.
Odpowiedz
#4
Na zapas chyba warto wziąć dwa komplety. Jak ktoś się nie chce rozstawać z KA8 przez długi czas.
Odpowiedz
#5
Mam zdrowe, ale na kpl na zaś się pisze
HONDA LEGEND COUPE KA8 C32A2

''Młodość sądzi,starość rozgrzesza''
Odpowiedz
#6
Unkas a jesteś w stanie określić choćby przybliżony koszt zakupu kompletu takich reperatur, rząd wielkości?
Myślę, że taka informacja zachęciła by jeszcze kilka osób.
Odpowiedz
#7
Właśnie zauważyłem że za dużo "niewiadomych", przez co nawet na zagranicznych grupach trochę cicho, i podobną uwagę mi zwrócili. Staram się dokładnie ustalić koszt i będzie wszystko wiadomo. Wszystko zależy od ilości osób które się zbiorą by pokryć przedsięwzięcie od razu, bo inwestować w to z własnej kieszeni nie chcę, bo nie robię tego dla jakiegoś zarobku

Jak będą konkrety napiszę
Odpowiedz
#8
A od jakiego modelu hondy lub czegokolwiek można coś dopasować do KA8 bo nie mogę znaleźć nigdzie takiego info?
Odpowiedz
#9
(11-12-2021, 5:25 )Grzesiek84 napisał(a): A od jakiego modelu hondy lub czegokolwiek można coś dopasować do KA8 bo nie mogę znaleźć nigdzie takiego info?
Podobnie wyglądają błotniki w Accordzie coupe 90-93
Odpowiedz
#10
Witam
Jestem chętny 
Pzdr
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości