Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeguby
#1
Witam! Czy ktoś z was wymieniał przeguby przy swojej Legendzie? Potrzebuję dokładnego wymiaru i ilości zębów wewnętrznych i zewnętrznych oraz pierścienia ABS-u. Raz już zamówiłem przegub i na miejscu okazało się, że to jednak do tej najstarszej generacji z silnikiem 2,5 lub 2,7 a miał być taki sam! Okazało się że nawet "na oko" było widać że jest po prostu o kilka centymetrów mniejszy niż ten w mojej Hondzie. A zmienić muszę koniecznie bo coraz bardziej stuka i boję się że w końcu dokończy żywot! Może ktoś z was ma gdzieś w garażu stary przegub i mógłby go dokładnie zmierzyć i policzyć ząbki, żebym miał pewność co mam zamówić. Będę bardzo wdzięczny. Ewentualnie może ktoś ma używany w dobrym stanie za rozsądną cenę. Pozdrawiam Jarek.
Odpowiedz
#2
Ja mam jakis stary w garazu. Jutro sprawdze i dam znac Oczko


Wiec tak, zebow zewnetrznych 30, wewnetrznych 36, srednica 10,3, dlugosc 15,5
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#3
o ile od Acury jest ten sam co w Hondach.
Jak dobiję się do mojego składu to policzę dla Legend 95'
v6
Odpowiedz
#4
A ten dokladnie byl wymieniony w Hondzie Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#5
ah tak, czyli masz przeguby OEM?
v6
Odpowiedz
#6
jak cos to ja mam komplet starych Uśmiech dzialajacych Język
Odpowiedz
#7
Marne informacje w tym temacie ele innego nie znalazłem żeby sie przykleić. Zabieram się za wymianę przegubu/przegubów w moim KA7. Pytanie do Was. Jakie firmy polecacie? I ile jest tych zębów? Żebym nie dostał od I gena jak kolega Oczko
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#8
Czesc!

Jaka jest srednica w zewnetrznym przegubie w KA7? bo katalog w firmie gdzie chcialem kupic podaje 88mm (niedostepny) i 90mm (dostepny). Czy ktos z Was się może orientuje?
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości