Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
malowanie wnetrza lamp
#1
aby zdemontować lampy należy ściągnąć zderzak przedni oraz belkę przednia a następnie postojówki oraz odkręcić śruby montujące lampę.

Gdy wyciągniemy lampy należy od czepić zaczepy mocujące
[Obrazek: p1090696rp1.jpg]

jak to już mamy to należny użyć suszarki lub opalarki oraz śrubokręta do rozgrzania i oraz odginania

[Obrazek: p1090698ai6.jpg]

następnie okręcamy 3 śrubki z góry i wyjmujemy chromowa osłonkę i ja malujemy

[Obrazek: p10906991111rc9.jpg]

następnie oczyszczamy resztki kleju nakładamy nowy i wszytko montujemy razem
Odpowiedz
#2
ooo widze, że kolega ma lampy z Acury.

jeszcze wypadałoby dodać:
1)Wyciągamy zaślepki w zderzaku(w zależności od modelu albo lakierowane albo nie)poprzez ich odkręcenie(nielakierowanych się nie odkręca-są na wcisk), tak aby dostać się do wkrętu od kierunkowskazów z zderzaku.

2)odkręcamy kierunkowskazy bo to własnie pod nimi znajdziemy śrubę mocującą zderzak.

3)odkręcamy osłonę plastikową pod silnikiem. NIe pamiętam już jak jest dokładnie z nadkolami.

4)zderzak schodzi razem z belką.

a co do demontażu samych lamp to zdecydowanie łatwiej jest w piekarniku. Pozwala nam to zupelnie bezinwazyjnie i spokojnie i rownomiernie lampe otweirac i ściagać klej.
v6
Odpowiedz
#3
trzba miec duzy piekarnik Uśmiech do mojego piekarnika nie weszły lampy :cry:
Odpowiedz
#4
Uśmiech zawsze można się uśmiechnąc do jakiejś panii z pobliskiej tele-pizzy :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#5
osobiście nie polecam tego sposobu ponieważ dlatego poszukuje 2 postojówki. niestety ale w piekarniku sie zlasowały za wysoka temperatura :evil: :evil: :evil:
Odpowiedz
#6
to musi być swoją drogą ciekawe, otweirasz piekarnik a tam zamiast zapachu szarlotki czuć topiony plastik.

Chcesz powiedziec, że upiekłes te lampy?? :geek:
v6
Odpowiedz
#7
był minute ale temp za duża ale n ie lampy tylko postoje. końce zmieniły kolor na biały
Odpowiedz
#8
a w jakim celu chciałeś postojówki otworzyć ? Oczko
v6
Odpowiedz
#9
ciemne auto ciemne postoje ciemne lampy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: zrobiłem te co mi sie trochę zlasowały i fajnie to wygląda mi się podoba Uśmiech
Odpowiedz
#10
Pls podzielcie się info jakiego kleju używaliście do sklejenia lamp z powrotem :?:
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości