Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawienie zegarka
#1
Cześć 
Mam nietypowy problem w swoim legendzie, otóż nie mogę przestawić zegarka...
W ustawieniach dostępnych z menu, wyświetla mi godzinę 0:00 i po jakiejkolwiek zmianie wyświetla na ekranie tę poprawioną, natomiast zmiany te nie wpływają w ogóle na godzinę na wyswietlaczu na desce. W menu serwisowym, sprawdziłem godzinę odbieraną z gps i jest niepoprawna. Zaktualizowałem system (z menu serwisowego) i nadal bez zmian. Postaram się jutro nagrać film i wstawię. 
Spotkał się ktoś z czymś takim ?
Odpowiedz
#2
(05-24-2022, 8:27 )ZiZaG napisał(a): Cześć 
Mam nietypowy problem w swoim legendzie, otóż nie mogę przestawić zegarka...
W ustawieniach dostępnych z menu, wyświetla mi godzinę 0:00 i po jakiejkolwiek zmianie wyświetla na ekranie tę poprawioną, natomiast zmiany te nie wpływają w ogóle na godzinę na wyswietlaczu na desce. W menu serwisowym, sprawdziłem godzinę odbieraną z gps i jest niepoprawna. Zaktualizowałem system (z menu serwisowego) i nadal bez zmian. Postaram się jutro nagrać film i wstawię. 
Spotkał się ktoś z czymś takim ?

Gdzieś na youtube jest filmik w którym gość opowiada o tym. Z tego co pamiętam to jest jakiś problem z niektórymi zegarami w hondach. Sam w legendzie to mam. Póki co nie ma rozwiązania i o ile się nie mylę to samo ma przejść przed końcem tego roku.


Chyba to na tym filmiku kiedyś widziałem https://www.youtube.com/watch?v=IklkLQ4oYbE
Odpowiedz
#3
Tu jest temat http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=1784

U mnie przez chwilę było dobrze po zmianie czsu na letni. Później mechanik odłączył akumulator i teraz jest godzina od czapy. Mówią, że problem ustąpi w sierpniu. Czekam.
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#4
Problem prosty w rozwiązaniu. O godzinie 1:00 trzeba włożyć bezpiecznik nr 5 z panelu pod kierownicą. Czas się zresetuje w radio i tyle.
Chyba nawet nie musi to być 1:00 w nocy, on się ustawia w tryb 12h wiec i 13:00 po naszemu może być.
Odpowiedz
#5
(05-26-2022, 6:18 )wik napisał(a): Problem prosty w rozwiązaniu. O godzinie 1:00 trzeba włożyć bezpiecznik nr 5 z panelu pod kierownicą. Czas się zresetuje w radio i tyle.
Chyba nawet nie musi to być 1:00 w nocy, on się ustawia w tryb 12h wiec i 13:00 po naszemu może być.

A jak mi się spieszy o 3.5h to o której mam wyłączyć?
Odpowiedz
#6
Nie ma znaczenia ile się spieszy/późni. Zegar restartuje się (przynajmniej teraz) na 1:00
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości