Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jędrek wita
#1
witam i pozdrawiam wszystkich ziomali z dostojnych furek.
ja na swoją furkę polowałem prawie pół roku i opłacało się,
kto się pierwszy raz bujną tą furką resztę nie muszę kończyć
to uczucie jest wam znane i tak zakochałem się w mojej Hani
Pozdrawiam was ze skandynawi
Odpowiedz
#2
Hej Hej,

witaj na pokładzie Uśmiech

Legendę użytkujesz u skandynawów ? Uśmiech
v6
Odpowiedz
#3
Tak mieszkam w Stockholmie i tutaj Hanią pomykam , teraz zimą troszeczkę mniej a nawet sporadycznie ze względu na sól i kamyczki , które strasznie niszczą lakier. Hania stoi w ciepłym garażu i czeka na
przyjemniejszą pogodę .
Odpowiedz
#4
Potrzebuję pomcy ,chciałbym umieścić zdjęcie Hani pod swoim imieniem a nie wiem jak
dzięki z góry pozdrawiam
Odpowiedz
#5
aj to prawda-zima to nic dobrego dla samochodów-u nas też nieciekawie więc chwilowo zimuję auto w garażu Uśmiech

co do fotek.

wejdz np na photobucket, dodaj tam fotkę na serwer, otworz ja, nastepnie kliknij prawym klawiszem myszy i skopiuj bezpośredni link do obrazka. Następnie whcodzisz na forum klikasz ikonke dostepną przy pisaniu postów (IMG) i między dwa tagi, które sie zrobia wklej link Uśmiech
v6
Odpowiedz
#6
Dzięki za podpowidź powalczę z tym . Ztego co wiem to u was troszeczkę bardziej zima szleje teraz ,
więc nie dziwię się ,że parkujesz w garażu . Na sylwestra popędziłem Hanią na północ ponad 500 kilosów
od Stock. tam jest dopiro jazda nie sypią niczym ,drogi białe kolce na oponach na szafie do 140 kilosów
jazda na maksa. Potem dosiadłem skuter śniżny i po zamarźniętym jeziorku 130 na godzinę. Wiem w kraju
zima nam się kojaży ze złą porą a w skandynawi każdy czeka na zimę i ja też pwoli doceniam ten urok śniegu .
Odpowiedz
#7
mam rodzinkę w Szwecji, taka mała mieścina Ljingby koło Vaxjo. Często jeździłem do nich i mocno mi nie gra tamtejsza pogoda, takie wszystko szybko robiące się zimne. Jestem bardzo ciepło lubny, odnalazłbym się gdzieś na lazurowym wybrzeżu Oczko

Oglądając auta w Szwecji stwierdziłem drogość i prawie we wszystkich starszych modelach występuje mocno zaawansowana korozja, nawet bardziej niż u nas, ale co się dziwić jak warunki są dużo gorsze.
v6
Odpowiedz
#8
witam i pozdrawiam
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości