Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie
#1
Witam miłośników pięknej legendy Uśmiech

Historia jest następująca...od około roku przymierzam się na spokojnie to auta, które będe użytkował jedynie w sezonie, w weekendy jak wychuchana zabawka, nie bez znaczenia też jest fakt ze od wielu lat pasjonuję się systemami audio SQ i z pewnością moj nowy nabytek będzie miał muzyczną duszę. Docelowo i od lat zakochany jestem w bmw serii 6 e24 , ale podchodzę do tematu kupna takiego auta z rozsądkiem stąd mierzę siły na zamiary i zakup bmw odkładam w czasie. Pod uwagę brałem jeszcze SEC oraz legendę, która oczarowała mnie już wiele lat temu i poki co skłaniam się właśnie ku hondzie.

Zamierzam kupić auto do dopieszczenia, ale wynikające wady muszą być spowodowane wiekiem a nie niedbalstwem właściciela, marzy mi się czarna z jasnym środkiem, manual to chyba rarytas w tych modelach. Co sądzicie o tym egzemplarzu

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vriiux1onfrq">http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vriiux1onfrq</a><!-- m -->

pozdrawiam,
Kuba - Szczecin
Odpowiedz
#2
Witamy serdecznie. Jakos dziwnie tylko zdjecia z tylu....
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#3
Tak, też to zauważyłem, ale znajac artystyczne podejście które mają niemieccy sprzedawcy wiem ze tak bywa. Napisałem do wlasciciela i poprosilem o wiecej zdjęc i zdjęcia środka. Wydaje mi się również, że pisze o defekcie skrzyni i szarpaniu na 2gim biegu.... skrzynie na allegro są w granicach 1300zł, więc to chyba nie kłopot.

Swoją droga chciałbym zapytac Was jeszcze o przeciętne ceny tych aut, bo zarówno u nas jak i w rzeszy jest ich na tyle niewiele, ze ciężko to jakos uśrednić.
Odpowiedz
#4
Witam i pozdrawiam, czy mi sie wydaje, czy radio w tej Hondzie jest acurowskie?
Odpowiedz
#5
Witam i powodzenia w szukaniu. Co do cen to na allegro zaczynają się chyba od powiedzmy 8 tyś? Ja za swoją dałem sporo więcej, minął rok i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem ją w bardzo dobrym stanie i tylko nią jeżdżę i pucuje Uśmiech Jak narazie żadnych awarii.
Odpowiedz
#6
W opisie masz podana wymiane rozrzadu przy 198 tys km, lekkie szarpniecie przy zmianie z 1-go biegu na 2-gi(ciekawe jakie jest to szarpniecie). Korozja na nadkolu(standard),a oprocz tego przyznam,ze sam interesowalem sie tym autem,ale wybor padl na inne. To ogloszenie jest juz dosc dlugo i wczesniej cena byla troche wyzsza,w kazdym razie wydaje mi sie,ze jesli jest jeszcze aktualne,to z ceny mozna zbic duzo. Ogladnij koniecznie zdjecia srodka,bo to ktore juz tam jest,zostalo zrobione tak,zeby nic nie pokazac. Auto jest tez wyrejestrowane,wiec dowiedz sie dokladnie czy ma przeglad,czy trzeba go taszczyc laweta. Co do ceny to nie spodziewalbym sie super stanu technicznego,ale moze milo sie zaskoczysz.
Odpowiedz
#7
A tego widziales?
http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lily1kxgyrzk
Podobna konfiguracja,tylko kolor inny. Z opisu wynika,ze przebieg rzeczywisty i sa na to papiery. Tylko te tureckie/indyjskie dywaniki sa irytujace i zdjecie fotela nie pokazuje oczywiscie najbardziej zniszczonego miejsca.
Odpowiedz
#8
Oglądałem, tych dywaników nie sposób zapomnieć także pochodzenie własciciela dość łatwo wydedukować. Tych aut w niemczech jest na tyle niewiele, ze wszystkie dość dokładnie obejrzałem i czarna wydaję się najbardziej sensowna. Jeśli w ciągu dwóch dni nie wyśle zdjęc o które prosiłem przedzwonie i sprawdzę co i jak. Liczę właśnie na to, że poprzez usterkę skrzyni cenę będzie można sporo ruszyć. Generalnie nie spieszy mi sie z kupnem, mam 700km do tej czarnej więc na luzie podchodze do takiej wycieczki. Co ciekawe, ostatnie auto jakie przyprowadzilem nie miało TUV co nie przeszkodziło mi w zakupieniu ubezpieczenia i powrocie na kołach do domu....


Jakby się Wam na oczy jakies rodzynki rzuciły to podajcie "świeżemu koledze" Uśmiech
Odpowiedz
#9
Witaj

na wstępie powodzenia w znalezieniu nie-miny, ostatno to zadanie coraz to trudniejsze.

Auto z miejscowości Frechen prawdopodobnie należy do Michaela D - administrator forum niemieckiego.

Jeśłi to jest ta osoba to raczej bym odradzał ten zakup. Mogę się mylić, ale gość mnie 2 lata temu naciągnął na 50eur, kombinował i kręcił, że paczka nie doszła, że uszkodzone - checa p pachy. robiłem bagno na wszystkich takich forach i kiedy robił swój come back kasę po 2 latach oddał z wielką łaską.

Jako gość, który się zna mógł to auto ogołocić czy popodmieniać części-to ostra przypuszczenia, ale jeśli chodzi o tą osobę niestety wg mojej opinii to całkiem możliwe.

Radio jest z Acury, dodatkowo na niektórych zdjęciach jest 3-cie światło stoop, a na innych nie. Jak masz względnie blisko to zrób sobie wycieczkę i przyjrzyj się temu autu wyraźnie.
v6
Odpowiedz
#10
Dziekuje za te informacje,

Mysle ze masz rację, otrzymałem zdjecia od osoby podpisujacej sie Michael wiec to raczej ta sama osoba. Zdjecia wykonane tak, aby nic nie pokazać, także sprzedajacy mysle ze chce ukryc stan zużycia w jakiś sposob. Temat odpuszczam i na spokojnie szukam dalej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości