Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja do Hondy Legend KB1
#1
Cześć Wszystkim. Nie znalazłem tego wątku więc zakładam go tu jako nowy.
Ja też jestem tu nowy. Proszę Was o pomoc w zdobyciu instrukcji w języku polskim do Hondy Legend.
Jeśli ktos z was byłby w posiadaniu takiej instrukcji w wersji PDF to będę bardzo wdzięczny za jej udostępnienie mi i przesłanie. Jeśli ktoś z was posiada taką instrukcję w wersji książkowej to też proszę dać mi znać. Rozważę jej zakup. Proszę o kontakt. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy to pomoże bo sam nie jestem w stanie znaleźć polskiego manuala do KB1.

Nie wiem też czego szukasz ale polecam strony takie jak: (angielska alternatywa)
https://legend-manual.towox.ru/
Odpowiedz
#3
Mam Acura RL SM.pdf - mogę podesłać do pobrania
Odpowiedz
#4
(09-12-2022, 22:21 )docent_procent napisał(a): Mam Acura RL SM.pdf - mogę podesłać do pobrania

Cześć. Swietnie, bardzo proszę podeślij mi ją na maila.
Poza tym dzieki wielkie za odpowiedz w sprawie tej instrukcji. 
Pozdrawiam, 
Tomek
Odpowiedz
#5
Cześć. Ponownie zwracam się z prośba o udostępnienie polskiej wersji książki/instrukcji do Hondy Legend generacji KB1 w wersji PDF. Chyba ze ktoś ma papierową to tez proszę dać znać. Proszę pisać albo tu albo na priv. Czekam na jakieś info od was.
Pozdrawiam,
Tomek
Odpowiedz
#6
Ja mam instrukcję papierową. Jak potrzeba jakieś konkretne zagadnienie to mogę sprawdzić
Odpowiedz
#7
Mam w języku polskim i niemieckim w wersji papierowej oraz serwis manual w formie elektronicznej.
Odpowiedz
#8
(09-12-2022, 22:21 )docent_procent napisał(a): Mam Acura RL SM.pdf - mogę podesłać do pobrania

Witam serdecznie ,czy mógłbym prosić o przesłanie pdf z instrukcją,z tego co wiem acura rl to kb1, chyba że się mylę.
Dzięki z góry
paulus38@poczta.fm
Odpowiedz
#9
(03-06-2023, 22:28 )Paulus38 napisał(a):
(09-12-2022, 22:21 )docent_procent napisał(a): Mam Acura RL SM.pdf - mogę podesłać do pobrania

Witam serdecznie ,czy mógłbym prosić o przesłanie pdf z instrukcją,z tego co wiem acura rl to kb1, chyba że się mylę.
Dzięki z góry
paulus38@poczta.fm

Byłbym niezmiernie wdzięczny
Odpowiedz
#10
(03-07-2023, 5:20 )Paulus38 napisał(a):
(03-06-2023, 22:28 )Paulus38 napisał(a):
(09-12-2022, 22:21 )docent_procent napisał(a): Mam Acura RL SM.pdf - mogę podesłać do pobrania

Witam serdecznie ,czy mógłbym prosić o przesłanie pdf z instrukcją,z tego co wiem acura rl to kb1, chyba że się mylę.
Dzięki z góry
paulus38@poczta.fm

Byłbym niezmiernie wdzięczny

ogarnąłeś czy szukasz nadal?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości