Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry wszystkim!!
#1
Cześć.
W końcu po wielu latach przymiarek stałem się posiadaczem KA8. 
Plan jest taki, że ma to być wypieszczone auto weekendowe. Egzemplarz, który nabyłem wygląda bardzo obiecująco, przebieg 113tyś i wszystko wskazuje na to, że jest prawdziwy, ponieważ jest spora historia w postaci różnych dokumentów no i stan auta na to wskazuje


Japończykami jeżdziłem wiele lat temu i były to dwie hondy - civic vtec 92 i accord 2.2 4WS 92r (4WS świetne rozwiązanie!)
Przez ostatnie lata bliżej mi było do amerykańskiej motoryzacji i V8 z lat 90tych (Jeep i E150) ale teraz w końcu model do którego wzdychałem 25 lat temu.

Mechanikiem nie jestem, jedynie teoretykiem dlatego liczę mocno na wasze wsparcie.

Na tę chwilę chciałbym wymienić rozrząd i już zauważyłem, że temat trudny - pompa wody nieosiągalna.
Podpowiecie gdzie szukać w Polsce? Czy pozostaje USA i np Rockauto? A może ktoś z kolegów ma kmpl rozrząd na zbyciu?
Odpowiedz
#2
Winszuje zakupu tego pieknego modelu, bedacego definicja motoryzacji opratej o inzynieryjny blysk geniuszu i dbalosc o detale, w odroznieniu od obecnego trendu promujacego maksymalizacje zyskow ze sprzedazy jednorazowych wydmuszek. Powodzenia w dopieszczaniu auta.
Odpowiedz
#3
Cześć , jeśli to bordowy Legend , to wiem jaki to jest ....
Zakup tak jak piszesz ROCKAUTO
HONDA LEGEND COUPE KA8 C32A2

''Młodość sądzi,starość rozgrzesza''
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości