Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podciśnienie z reduktora gdzie podłączyć ?
#1
Siema może ktoś sie orientuje ewentualnie mógłby sprawdzić w swoim legendzie mowa tu o ka9 gdzie podłączone jest podciśnienie które wychodzi z reduktora pionowo do góry ? I druga sprawa podciśnienie który wychodzi do góry z skrzyni biegów tam gdzie kable. Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz
#2
Pod numerem 2 masz rurkę odpowietrzającą na skrzyni biegów (dokładnie na konwerterze momentu). Zmieniając uszczelkę pokrywy zaworów również zauważyłem, że króciec nigdzie nie jest podłączony. Przeglądając rysunki utwierdziłem się w przekonaniu, że tak ma być Uśmiech

Co miałeś na myśli pisząc "reduktor" ? Dyferencjał , dobrze rozumiem ? Jeśli tak to pod numerem 26 masz rurkę odpowietrzającą dyferencjał. Wygląda na to, że również nigdzie nie jest podłączona.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#3
(01-25-2023, 17:59 )rrrobson napisał(a): Pod numerem 2 masz rurkę odpowietrzającą na skrzyni biegów (dokładnie na konwerterze momentu). Zmieniając uszczelkę pokrywy zaworów również zauważyłem, że króciec nigdzie nie jest podłączony. Przeglądając rysunki utwierdziłem się w przekonaniu, że tak ma być Uśmiech

Co miałeś na myśli pisząc "reduktor" ? Dyferencjał , dobrze rozumiem ? Jeśli tak to pod numerem 26 masz rurkę odpowietrzającą dyferencjał. Wygląda na to, że również nigdzie nie jest podłączona.

Wielkie Dzięki właśnie o te dwie rurki mi chodziło. Tak dokładnie miałem na musli dyferencjał.
Odpowiedz
#4
Wiesz może jaki olej do dyferencjału zalać ?
Odpowiedz
#5
Tak podaje manualka:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
(01-28-2023, 22:24 )rrrobson napisał(a): Tak podaje manualka:

Dzieki wielkie 
A podrzucisz jaki olej do wspomagania podaje manualka ?
Odpowiedz
#7
(02-01-2023, 15:36 )Molszan napisał(a):
(01-28-2023, 22:24 )rrrobson napisał(a): Tak podaje manualka:

Dzieki wielkie 
A podrzucisz jaki olej do wspomagania podaje manualka ?

Oryginalny hondowski, nie jest jakis strasznie drogi.
Odpowiedz
#8
(02-01-2023, 15:36 )Molszan napisał(a):
(01-28-2023, 22:24 )rrrobson napisał(a): Tak podaje manualka:

Dzieki wielkie 
A podrzucisz jaki olej do wspomagania podaje manualka ?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości