Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany, zmiany... i jeszcze raz zmiany
#21
Bartek nad tym pracuje.... i mam nadzieje, ze wypracuje.... Uśmiech
v6
Odpowiedz
#22
Marcin napisał(a):i tu apel do wszystkich !
Jeśli znacie jakies forum, które ma kolory odpowiadające i oddające forum samochodowe marki Honda (popiel, czerń, czerwień, biel-mieszanki tych kolorów) to czekamy na linki i być może własnie tak uda nam się znaleźć docelową skórkę forum H-L.PL


<!-- m --><a class="postlink" href="http://hoa.website.pl/">http://hoa.website.pl/</a><!-- m --> jest to forum naszych braci , działają w stolicy i okolic istnieją gdzieś od lata zeszłego roku.
mają fajną skórkę ale nie dokońca , nie polecam czarnego tła kiepsko się czyta posty.
podoba mi się dział galeria może i my doczekamy się kiedyś wspólnego zlotu chociaż raz w roku i taki dzial też mógłby powstać.
Odpowiedz
#23
Ale tam u nich czarno.... Uśmiech

Każdy majakiś własny gust/styl i wg tego realizuje swoje pomysły w dziedzinie wyglądu strony. Chciałbym, abyście brali czynnie udział w tworzeniu tej strony, aby nie tylko mi się podobała, ale i Wam.

Generalnie forum ruszyło kilka miesięcy temu i powoli otrzymuje docelowy, tak mi się wydaje, kształt. NIestety jest to okupione tym, że często działy, czy tematy zmieniają swoje miejsce... ale mam nadzieję, że na bardziej logiczne i łatwiej dostępne w eksploatacji Uśmiech

Podsunąłeś mi pomysł na kolejny dział, który się niebawem pojawi! Uśmiech
Zaczątkiem galerii jest dział "nasze Hondy", zdjęcia ze spotkań będzie można wrzucać w dziale.... który dopiero powstanie. Ze względu na charakter i techniczne możliwości nie mogę utworzyć jako takiej galerii ponieważ miejsce na serwerze jest ograniczone pewną pojemnością. Ale z czasem... kto wie Uśmiech
Warto postawić na rozwój-drogą ewolucji.

Problem wspólnych spotkań(np 1 zjazd forum Honda Legend) ma jeden, ale bardzo podstawowy problem. Trudno jest wybrać miejsce w Polsce, w które każdy ma podobnie daleko(lub blisko Oczko ) orazzgrać tak termin, aby nie był kolizyjny dla chociaż większości. W takim przypadku rzadko zebrać wszystkich.
Wierzę, że od małych miastowych "spotów" uda się spotkać w ogólnopolskim gronie Uśmiech
Zależnie od miejsca można nawet zaryzykować stweirdzenie "zlotu międzynarodowego" z udziałem Węgrów czy Litwinów i NIemców.

No ale powoli... wszystko to przed nami! Mam nadzieję, że pogoda wkońcu okaże się łaskawsza...i pozowoli, aby pierwsze "mitingi" się zrealizowały.
v6
Odpowiedz
#24
Czy jest możliwość, aby w przypadku dopisanych nowych postów w danym temacie, wchodząc na ten temat, wyświetlał się pierwszy, nieprzeczytany post? Chodzi o to, żeby nie "szukać" nowych postów? Hę..? Oczko
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#25
Trzeba tylko kliknac na ten maly kwadracik po lewej, przy temacie i przezuca cie na pierwszy nie czytany post Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#26
:oops: dzięki,
i już życie prostsze jest :mrgreen:
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#27
Koledzy mam Ciekawy pomysł fakt już wykorzystany na moim aktualnym forum tzn Civicklub.pl przy okazji pozdrawiam chłopaków, a mianowicie założenie tematu szybkie pytanie szybka odpowiedź tam bardzo dobrze się to sprawdza mam nadzieje ze mogło by sprawdzić się i tu :mrgreen:
Odpowiedz
#28
do tego typu spraw narazie jest SB.

Poza tym szybkie pytanie można zadać w odpowiednim do tego dziale.
v6
Odpowiedz
#29
A ja mam takie pytanie... Czy mozemy jakos pomoc by strona byla w google?
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#30
stronka jest już w "googlach".

Pomóc możemy przez wstukanie jakiegoś hasła związanego z Legend i przejście do tematu forum poprzez znalezione wyniki wyszukiwania w google - tak m.in. pozycjonuje się strona.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości