Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany, zmiany... i jeszcze raz zmiany
#23
Ale tam u nich czarno.... Uśmiech

Każdy majakiś własny gust/styl i wg tego realizuje swoje pomysły w dziedzinie wyglądu strony. Chciałbym, abyście brali czynnie udział w tworzeniu tej strony, aby nie tylko mi się podobała, ale i Wam.

Generalnie forum ruszyło kilka miesięcy temu i powoli otrzymuje docelowy, tak mi się wydaje, kształt. NIestety jest to okupione tym, że często działy, czy tematy zmieniają swoje miejsce... ale mam nadzieję, że na bardziej logiczne i łatwiej dostępne w eksploatacji Uśmiech

Podsunąłeś mi pomysł na kolejny dział, który się niebawem pojawi! Uśmiech
Zaczątkiem galerii jest dział "nasze Hondy", zdjęcia ze spotkań będzie można wrzucać w dziale.... który dopiero powstanie. Ze względu na charakter i techniczne możliwości nie mogę utworzyć jako takiej galerii ponieważ miejsce na serwerze jest ograniczone pewną pojemnością. Ale z czasem... kto wie Uśmiech
Warto postawić na rozwój-drogą ewolucji.

Problem wspólnych spotkań(np 1 zjazd forum Honda Legend) ma jeden, ale bardzo podstawowy problem. Trudno jest wybrać miejsce w Polsce, w które każdy ma podobnie daleko(lub blisko Oczko ) orazzgrać tak termin, aby nie był kolizyjny dla chociaż większości. W takim przypadku rzadko zebrać wszystkich.
Wierzę, że od małych miastowych "spotów" uda się spotkać w ogólnopolskim gronie Uśmiech
Zależnie od miejsca można nawet zaryzykować stweirdzenie "zlotu międzynarodowego" z udziałem Węgrów czy Litwinów i NIemców.

No ale powoli... wszystko to przed nami! Mam nadzieję, że pogoda wkońcu okaże się łaskawsza...i pozowoli, aby pierwsze "mitingi" się zrealizowały.
v6
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Zmiany, zmiany... i jeszcze raz zmiany - przez Gość - 01-09-2009, 3:35
Re: Zmiany, zmiany... i jeszcze raz zmiany - przez Gość - 01-09-2009, 17:42
Re: Zmiany, zmiany... i jeszcze raz zmiany - przez Gość - 01-14-2009, 8:35
Re: Zmiany, zmiany... i jeszcze raz zmiany - przez Gość - 01-15-2009, 0:05
Re: Zmiany, zmiany... i jeszcze raz zmiany - przez Legend95 - 02-05-2009, 8:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości