Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stosek z Katowic
#1
Witam wszystkich posiadaczy Hondziny z pod znaku literki L Oczko

Po wielu wyborach mniej lub bardziej udanych wsrod rodziny z pod znaku H (nie mylic z Hultajami :-) ) postanowilem zakupic cos co raczej na drodze sie nie spotyka. Prelude stalo sie delikatnie mowiac popularne jak i Accord tak samo. No to postawilem na Legend Coupe w wersji poliftowej.

Mam nadzieje, ze nasza wiedza, doswiadczenie pozwoli stworzyc cos zupelnie nowego oraz ulatwi zawiazanie wielu przyjazni, zaaranzuje meetingi itd itd.

No to do dziela Uśmiech
Odpowiedz
#2
Witam Stosek i potwierdzam ze Legend Coupe jest super wyborem!!
Pozdrawiam :mrgreen:
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#3
Legendy sa spotykane...tak często jak ET Uśmiech

a szkoda Uśmiech
v6
Odpowiedz
#4
Marcin i bardzo dobrze ze legendow nie ma tyle co Lanosow. Osobiscie jestem za tym zeby Legend nie byl zbyt czesto spotykany na ulicy a jak ktos juz go posiada to zeby to byl milosnik a nie czlowiek z przypadku.
Pozdrawiam
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#5
Ja też jestem za tym że by były mało widziane na naszych ulicach .
Dobrze by było jednak ze by części były łatwiej dostępne np. czujniki bo jest problem.
Mnie cieszy to że wszyscy znajomi jada ze mną Legend i tylko ze mną Język
Odpowiedz
#6
otóż to, coś za coś jak się to mówi. Jeżdżąc rzadko spotykanym samochodem na drodze niestety trzeba nastawić sie na utrudniony dostęp do części. ALe dzięki internetowi czy firmom od amerykańców jest znacznie lepiej niż bysię mogło wydawać.

Aczkolwiek nie spotkałem się ze zjawiskiem takimjak w mocno przerobionych terenówkach, polegającym na pozdrawianiu się ręką na drodze.... Oczko
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości