Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czujnik prędkosciomierza.
#1
Witam . Potrzebuje czujnik prędkościomierza znajdujacy sie przy skrzyni biegów.
Mam manuala . Jak by ktos miał go lub cos wiedział gdzie oprucz serwisu mozna to dostac
to prosze pisać . Pozdrawiam posiadaczy flagowego modelu hondy Uśmiech
Odpowiedz
#2
witam... <!-- m --><a class="postlink" href="http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ACURA-LEGEND-1991-1995-SPEED-SENSOR-KIT-OEM_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286Q2em63Q2el1177QQhashZitem310108259945QQitemZ310108259945QQptZOtherQ5fVehicleQ5fParts">http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ACURA-LE ... leQ5fParts</a><!-- m --> To jest czesc,ktora montuje sie przy skrzyni,mam nadzieje ze bedzie dobra...pozdrawiam :mrgreen:
Odpowiedz
#3
ten link co zapodałeś jest okej, ale jest to część, która należy kupować po numerze VIN- są znane przypadki, że ktoś kupił, a licznik dalej milczał. Problem w tym, że w USA nie wiedzą co to VIN zaczynający sie od JHMKA.... Oczko w Hondzie jest tanio- 800pln :ugeek:
v6
Odpowiedz
#4
Ja słyszłem że jakieś 1100zł . :o Mozliwe ze mi trzeba wymienic tylko jakąs część tego czujnika
i to kosztuje 650 zł . Jak sie nie uda uzywki to sie na serwis skoczy . Co zrobić... : (
Odpowiedz
#5
a próbowałeś zanieść to do dobrego gościa od elektryki?
v6
Odpowiedz
#6
Byłem ostatnio i stwierdził koleś że do wymiany . Tylko że elektrycy samochodowi czesto nie mają ochoty sie
brac za naprawe , bo kupe roboty a nie skasuje duzo . Musze poszukac jakiegos speca...
Odpowiedz
#7
no dokładnie, nawet jak ktoś się zna to podejmować się nie chce bo ryzyko jest duże, że utopi masę czasu a pinądz będzie mały- takei czasy panie Oczko
v6
Odpowiedz
#8
...no to się niestety za bardzo nie opłaca, ale zrobić idzie... żmudna to Ci czasochłonna robótka
Odpowiedz
#9
cojac naprawiałeś we własnym zakresie?
v6
Odpowiedz
#10
Jest . Już zrobione . Najlepsze jest to że mam czujnik od automatu a pracuje w mojej gablocie manual .
Znajomy z serwisu sprawdził schematy i dopasowalo sie go. Wszystko działa jak działac powinno Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości