Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprzęgło się kończy ?
#1
Witam jestem nowym użytkownikiem posiadam już 3 lata honde legend 3,2 v6 coupe w automacie i przez ten czas nie było większych problemów ale od jakiegoś czasu zaobserwowałem podczas ruszania i dokładnie w momencie kiedy zmienia tak jakby z pierwszego biegu na drugi delikatne wibracje i drgania pojawiły się za każdym razem ale przy normalnej jezdzie takiej na emeryta Duży uśmiech ale kilka dni temu pogorszyło się i podczas jazdy obroty silnika wzrastają a hondzina nie przespesza wcale ale delikatnie odpuszcze gaz i dodaje powoli to dopiero zaczyna przyspieszać co może być nie tak sprzęgło się kończy czy jakaś inna jest przyczyna miał kiedyś ktoś coś podobnego bo już nawet po sklepach motoryzacyjnych przejechałem się i nie ma wcale sprzęgła w ofercie
Odpowiedz
#2
cześć.

najpierw się witamy w odpowiednim dziale. najlepiej dorzuć też swoją lokalizację, łatwiej będzie polecić konkretnego mechanika/warsztat.

potem zaczynamy poszukiwania na forum w dziale KA8/KA7 (tam gdzie założyłeś en topic), albo poprzez szukajkę, która wbrew obiegowej opinii wcale nie gryzie. o, np tu coś masz: http://honda-legend.pl/Temat-ka8-mechani...cowy--2227

jeśli to co jest na forum nie wyczerpie Twojego tematu, to wtedy śmiało pytaj, postaramy się coś poradzić.

edit:
widzę, że lokalizację podałeś.
Odpowiedz
#3
Zgodnie z sugestią kolegi Krzysztova - kolegę rafiki zapraszam do Działu Powitań.
Później proszę kontynuować wątek, oczywiście jeśli nie znajdziesz informacji w innym miejscu na forum.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości