Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Start strony- H-L.PL
#1
Mam przyjemnośc z radością Was powitać na pierwszym tego typu forum, poświęconym tylko i wyłacznie Hondzie Legend, oczywiście dotyczy również posiadaczy Acury oraz Daewoo Arcadia. Forum jest zwieńczeniem mojej pasji i pracy mojego kolegi Bartka, który tworzy to forum od strony technicznej. mam nadzieję, że to przedsięwziecie pozwoli skonsolidować środowisko miłośników modelu Legend.
Należy wziąść pod uwagę, iż forum sie rozwijai mam andzieję, że dzięki Wam, użytkownikom i pasjonatom nabierze pełnowartościowego wymiaru. Jestem przekonany, iż droga będzie długa, a ulepszeń nie będzie widać końca przez ogrom czasu, ale gdzieś w podświadomości myślę, iż stworzymy wspólnie ostoję naszej pasji!

Forum otwarto Uśmiech

Pozdrawiam
Marcin
v6
Odpowiedz
#2
witam
Rozumiem ze Marcin jestes załozycielem tego Klubu milosnikow Hondy Legend ?? Gratuluje pomyslu i mam nadzieje ze forum z biegiem czasu zacznie sie rozwijac. Ja co prawda nie jestem wlascicielem takiego legenda , ale znam troche to auto .Dla mnie najpiekniejszym modelem Hondy legend jest wersja Coupe , mam nadzieje ze z biegiem czasu bedzie przybywac na tym forum uzytkownikow.
Pozdrawiam Maxkow
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#3
Witam,

Fajnie, ze strona ruszyla. Mam nadzieje, ze zbierze sie nas tu spora grupa Uśmiech
Odpowiedz
#4
Miło Was powitać, cieszę się, że znajdujecie tą stronkę. W planach miała powstać rok temu..ale jak to bywa z tymi planami.. czesto sie deformują Oczko

Stronka jest z mojej inicjatywy, jako miłośnika modelu, mam nadzieję, że bedzie nas znacznie więcej.

ważna rola spoczywa w was, chciałbym abyscie pomogli w tworzeniu tej stronki w takiej formie, aby była przyjazna dla nas.

Bardzo proszę o wszystkie spostrzeżenia-co wam przeszkadza, co zmienić i co poprawić, aby forum było czytelniejsze, łatwiejsze w obsłudze, etc.

Maxkow mile widziany jest każdy, ex-właściciel, właściciel czy przyszły własciciel albo poprostu pasjonat tego modelu Hondy.
v6
Odpowiedz
#5
Marcin ja mam obecnie lexusa sc400 z 95r i nie jestem wlascicielem Legenda Coupe a pisialem ze znam to auto poniewaz moj brat ma takiego Legenda Coupe zreszta ten legend i lexus konkurowali w tamtych latach z soba obydwa auta sa sliczne.
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#6
To i ja witam jako posiadacz wersji Coupe z 95roku. Mysle, ze kazdy z nas dolozy staran aby cos tu napisac odnosnie swojego autka, planow, pomyslow no i oczywiscie sekcja JDM ktora dla tego modelu jest baaaardzo bogata.

A wiec ruszamy i niech moc bedzie z nami Oczko
Odpowiedz
#7
Stosek ty Talibie juz chcesz kolegow zarazic choroba JDM ?? Wytlumacz co niektorym co to jest JDM ?? i co legend posiada w wersji JDM
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#8
sądzę, że też śa uzytkownicy, ktorzy maja obszerna wiedzę o Legendach USDM czy JDM Uśmiech

no to widze , ze koledzy sie znaja Oczko))
v6
Odpowiedz
#9
Marcin z Kolega Stoskiem znamy sie jak lyse konie Duży uśmiech a tak na powaznie gdybysmy mogli cos segurowac to przydalby sie dzial pt Galeria i mam pytanie jak EDytowac odpowiedzi??
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#10
Witam jestem włascicielem Hondy LEGEND 92.Witam miłlośników i pozdrwiam.

Stachy muszę sie do ciebie zgłosić w sprawie JDM Duży uśmiech

Na razie brakuje tak jak pisał max edytowania oraz działu galeria jak i JDM. Ale to początek wiedz wszytko należy układać od podstaw aby potem bałaganu nie było

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości