Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.10.2010 start nowego forum-uwagi
#71
Juz bylo na ten temat. "Nowy" uzytkownicy forum nie maja dostepu do dzialu galeria.
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#72
Trochę to dziwne, mam swoją galerię i nie mam do niej dostępu.
To chyba taka kara za to, że nie było się na żadnym spotkaniu.
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#73
z tą galerią faktycznie robi się dziwnie... może by tak przenieść dział nasze hondy do galerii ogólnodostępnej? A tylko galerie ze zlotów zostawić dla zlotowiczów lub "przyjaciół". Bo ten dział jak dla mnie traci trochę sens.
Odpowiedz
#74
Dodam od siebie, ze w dniu zarejestrowania sie na forum mialem dostep do tego dzialu i obejrzalem sobie wszystkie galerie. Natomiast jak juz przywiozlem swojego Legenda, cyknalem mu mala sesje i chcialem zamiescic wlasna, to zobaczylem error - brak uprawnien Uśmiech

Ale oczywiscie nie narzekam i rozumiem - bedac w gosciach trzeba szanowac reguly.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#75
Tylko kto nie jest w gościach? Większość aktywnych to nowi + 3 do 5 "nienowych". Czyżby forum było ich zamkniętą enklawą? Trochę to dziwne... Jak to wytłumaczyć? Mi do głowy przychodzą tylko dwie opcje - grupie trzymającej władzę z niejasnych powodów zależy na tym żeby forum było jak najmniej aktywne lub ograniczają możliwość wglądu do galerii innym użytkownikom żeby nie robić sobie wstydu i oszczędzić krytycznych komentaży pod kątem ich aut.

W obawie, że znowu zostanę zaatakowany przez jakiegoś "seniora" od razu sprostuję swoją wypowiedź. To co napisałem to zwykła prowokacja. Nie do dyskusji ale do czynów. Oby została dobrze odczytana Oczko
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#76
(01-09-2011, 6:18 )danielofski napisał(a): Trochę to dziwne, mam swoją galerię i nie mam do niej dostępu.
To chyba taka kara za to, że nie było się na żadnym spotkaniu.

galerie zostały przeniesione ze starego forum i zamknięte dla osób niepotwierdzonych. Wszystkie galerie użytkowników w randze "Zarejestrowanego" zostaną przeniesiona do stworzonego działu.
Na dniach.
(01-09-2011, 21:22 )kaczors18 napisał(a): z tą galerią faktycznie robi się dziwnie... może by tak przenieść dział nasze hondy do galerii ogólnodostępnej? A tylko galerie ze zlotów zostawić dla zlotowiczów lub "przyjaciół". Bo ten dział jak dla mnie traci trochę sens.

Kaczor, tylko słowo i Twoja galeria będzie w ogólnym Uśmiech

(01-11-2011, 5:49 )matti5d napisał(a): Dodam od siebie, ze w dniu zarejestrowania sie na forum mialem dostep do tego dzialu i obejrzalem sobie wszystkie galerie. Natomiast jak juz przywiozlem swojego Legenda, cyknalem mu mala sesje i chcialem zamiescic wlasna, to zobaczylem error - brak uprawnien Uśmiech

Ale oczywiscie nie narzekam i rozumiem - bedac w gosciach trzeba szanowac reguly.

Widzę, że kolega ma peepa i pewnie znasz największe forum 4x4 w Polsce (rajdy), również zamknięto regiony dla osób nieznaqnych, nie widzianych w tzw. realu. Tam miało to inne podłoże. Ale było potrzebne i funkcjonuje już od paru lat.

wiem, że tak było, błąd techniczny, który został usunięty Oczko

(01-11-2011, 16:25 )drajwer napisał(a): Tylko kto nie jest w gościach? Większość aktywnych to nowi + 3 do 5 "nienowych". Czyżby forum było ich zamkniętą enklawą? Trochę to dziwne... Jak to wytłumaczyć? Mi do głowy przychodzą tylko dwie opcje - grupie trzymającej władzę z niejasnych powodów zależy na tym żeby forum było jak najmniej aktywne lub ograniczają możliwość wglądu do galerii innym użytkownikom żeby nie robić sobie wstydu i oszczędzić krytycznych komentaży pod kątem ich aut.

W obawie, że znowu zostanę zaatakowany przez jakiegoś "seniora" od razu sprostuję swoją wypowiedź. To co napisałem to zwykła prowokacja. Nie do dyskusji ale do czynów. Oby została dobrze odczytana Oczko

Jestem w stanie zrozumieć Twoje niezadowolenie, idąc potrzebom na przeciw jest miejsce dla galerii:
http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=50

posługujesz się, jak sam to nazwałeś, prowokacją więc uznaje, że nie rozumiesz sensu zamknięcia działu, a jest to punkt wyjścia do dalszej dyskusji.

W/w również nie jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o dyskusję, nawet jeśli ma być "zabawna"
v6
Odpowiedz
#77
Przy zalozeniu osobnej galerii dla zarejestrowanych z mojej strony pelne zrozumienie.

Zauwazylem jeszcze jedna rzecz - bedac niezalogowanym na forum mozna przegladac profile userow, po zalogowaniu brak uprawnien Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#78
(01-11-2011, 19:44 )matti5d napisał(a): Zauwazylem jeszcze jedna rzecz - bedac niezalogowanym na forum mozna przegladac profile userow, po zalogowaniu brak uprawnien Uśmiech

OK, dziś to porawię! Dzięki Uśmiech
v6
Odpowiedz
#79
A ja nadal nie rozumiem po co te ograniczenia dla zarejestrowanych użytkowników... Smutny
Umrę w tej nieświadomości żaląc się nad swoim nieszczęściem. :/

Tak naprawdę to mi to zwissa Oczko Ale jeśli mogę zasugerować coś jako obserwator bez uprawnień to wydaje mi się, że komuś tu zależy żeby forum się nie rozwijało. Bo jak ma się rozwijać skoro forum tworzą ludzie a nowych userów traktuje się jako zło konieczne? Absurd.
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#80
stworzyłeś sobię teorię, którą starasz sobie wmówić i przekonać mnie/nas do jej słuszności.

Powtórze się, aby otrzymać dostęp do działu wymagane jest potwierdzenie przez członka forum będącego przyjacielem bądź klubowiczem-jest to napisane w regulaminie.

Jesteś z mazowasza, w Twoim regionie jest m.in Crotfmax, Czeczen. Jaki problem spróbować umówić się na tzw SPOTa?

Dostęp do forum w pełni jest nazwijmy to premią i przywilejem dla osób aktywnych, takich co miast klawiatury lubią poczuć kierownicę w ręcę i przejechać parę kilometrów, aby spotkać się w gronie entuzjastów.

specjalnie dla Ciebie, dlaczego zamknięto dział nasze hondy + galerie:

1)upubliczniamy przeróbki naszych samochodów, często pokazując drogie, specyficzne gadżety, czy zabezpieczenia alarmowe.
2)na zdjęciach znajduje się otoczenie, dom, firma, etc.
3)widoczne są tablice rejestracyjne, ustalenie szczegółów, które można z w/w wyciągnać to nie jest problem i widomo do czego może służyć.
4)jest to strona publiczna, może tu trafić każdy, i niekoniecznie osoby te to zwolennicy Legend.

w skrócie.
z powodu galerii będącej na forum miałem już nieprzyjemności, poczułem na własnej D efekt dzielenia się publicznie zdjęciami co skutkowało zamknięciem galerii.

Jest galeria ogólna, czekamy aż się podzielisz z nami swoimi fotkami.

Z mojej strony temat został wyczerpany, dalszą dyskusję możemy prowadzić na PW.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości