Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.10.2010 start nowego forum-uwagi
#81
Legend95, za powyższe wyjaśnienie jestem Tobie bardziej wdzięczny niż mógłbys przypuszczać kiedy je pisałeś.
Jeszcze raz dzięki. Ja się tymczasem zamykam. Uśmiech
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#82
nie dzielę włosu na 3 i nie wnikam w Twoje stany emocjonalne.

kiedy będą zdjęcia Twojego auta? :ok:
v6
Odpowiedz
#83
(01-11-2011, 19:44 )matti5d napisał(a): Przy zalozeniu osobnej galerii dla zarejestrowanych z mojej strony pelne zrozumienie.

Zauwazylem jeszcze jedna rzecz - bedac niezalogowanym na forum mozna przegladac profile userow, po zalogowaniu brak uprawnien Uśmiech


zrobione, sprawdźcie jeszcze PW, zmieniłem objętość skrzynki :ok:
v6
Odpowiedz
#84
To moja propozycja: czy daloby rade oznaczyc nie przeczytane posty? Same nie przeczytane tematy sa oznaczone ladna czerwona strzałka wiec i zapewne daloby sie oznaczyc nie przeczytane posty. Po kilku dniach nieobecnosci musze szukac i czytac wiekszosc tematu by odnaleźć miejsce gdzie ostatnio zakończyłem czytanie. Uśmiech
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#85
no to klikasz na ta strzalke i Ci sie otwiera tam gdzie stanales Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#86
idzie znów nowe.

szykuje się zmiana szaty graficznej, i mam pytanie z nią związane.

Zostawić takie kolory jakie są czy zrobić coś bardziej "biurowego"?

tzn kolory białe, szare, lekko niebieskie, granatowe?

v6
Odpowiedz
#87
Będziesz zmieniał całkowicie grafikę, czy tylko same kolory?
Nie myślałeś może nad przejściem na inny silnik? Ten wydaje mi się troszkę kulawy, np. nie zawsze odznacza, że przeczytałem dany post mimo, że już go czytałem. Moim zdaniem bardzo dobrze działającym jest vBulletin, na którym oparte jest forum civic klubu, jednak fakt jest taki, że trochę ono kosztuje. Innym, darmowym i moim zdaniem lepszym silnikiem jest phpbb.

Jeśli chodzi natomiast o kolory, to myślę, że styl biznesowy/biurowy byłby lepszy, w końcu to auto luksusowe.
Odpowiedz
#88
(09-18-2011, 21:23 )cactus napisał(a): Będziesz zmieniał całkowicie grafikę, czy tylko same kolory?
Nie myślałeś może nad przejściem na inny silnik? Ten wydaje mi się troszkę kulawy, np. nie zawsze odznacza, że przeczytałem dany post mimo, że już go czytałem. Moim zdaniem bardzo dobrze działającym jest vBulletin, na którym oparte jest forum civic klubu, jednak fakt jest taki, że trochę ono kosztuje. Innym, darmowym i moim zdaniem lepszym silnikiem jest phpbb.

Jeśli chodzi natomiast o kolory, to myślę, że styl biznesowy/biurowy byłby lepszy, w końcu to auto luksusowe.


Akurat vB tu nie jest potrzebny. To jest małe forum i darmowe phpBB by Przemo by w zupełności wystarczyło. B duzo for działa na tym enginie i dają radę pod warunkiem, że nie rozrastają się za bardzo. Civicklub.pl to największe forum hondy w tej części europy i przy bazie dochodzącej do 400GB i podobnych miesięcznych transferach phpBB by Przemo nie dawało radu. Skrypt ten nie do końca sobie radzi z tak dużymi bazami i dlatego zmieniliśmy go na vBulletin.
Co do stylów to jest tego ogrom, nawet tych darmowych. IMHO powinien być po pierwsze czytelny.
Odpowiedz
#89
Nadal, mimo iż przeczytałem wszystkie posty w dziale, wyświetla sie strzałka informująca o postach nieprzeczytanych w dziale: Giełda. Poza tym na dole strony w sekcji: Kto jest na forum - nie ma spacji między poszczególnymi uzytkownikami.
Odpowiedz
#90
Z uwago to to co Peter oraz czy jest możliwość dodanie starego stylu by był jakiś wybór? Obecny jest dla mnie nieczytelny.
Poza tym nie widać zdjęć (czy to z załącznika, czy z zewn serwera).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości