Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.10.2010 start nowego forum-uwagi
#21
moim zdaniem autor postu powinien być po jego prawej stronie, łatwiej się czyta, jak dla mnie.
a dało by radę pod ostatnim postem zrobić jakiś przycisk wstecz lub główna? To ułatwiło by chyba troszkę nawigację.
Odpowiedz
#22
jesli chodzi o wyswietlanie postow po lewej jest to w zasadzie norma na wiekszosci for... nie wiem musi się wypowiedzieć Marcinw tym temacie.
O przycisku juz tez myslalem napewno się taki pojawi.
Odpowiedz
#23
kaczor czy się czasem nie przyzwyczaiłeś ze starej wersji forum ? Oczko

póki co danych nie będziemy przenosić na prawo.
v6
Odpowiedz
#24
No wlasnie, pamietam ze jak bylo przestawione na prawo, to nie moglem sie przyzwyczaic Duży uśmiech
A czy logo na gorze moze byc jednoczesnie z linkiem na strone glowna?
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#25
(10-14-2010, 20:49 )Givan napisał(a): A czy logo na gorze moze byc jednoczesnie z linkiem na strone glowna?

tak będzie linkiem tylko muszę iść do pracy bo to w pliku fla trzeba podlinkować z którego pozniej robi się swfUśmiech
a nie mam tego w domu na kompieDuży uśmiech
Odpowiedz
#26
no jasne że się przyzwyczaiłem, na początku to nowe forum w ogóle mi nie pasowało. Ale teraz jest ok! I kolorystyka też mogła by zostać bo znowu będę musiał się przyzwyczajać Język
Odpowiedz
#27
(10-14-2010, 20:49 )Givan napisał(a): No wlasnie, pamietam ze jak bylo przestawione na prawo, to nie moglem sie przyzwyczaic Duży uśmiech

mega mnie to irytowało w starym forum-po ostatniej konwersji to się w ogóle cieszyłem, że działało Zdezorientowany

(10-14-2010, 21:46 )kaczors18 napisał(a): no jasne że się przyzwyczaiłem, na początku to nowe forum w ogóle mi nie pasowało. Ale teraz jest ok! I kolorystyka też mogła by zostać bo znowu będę musiał się przyzwyczajać Język


Będą jeszcze małe poprawki graficzne, które oswoją i wizualnie uporządkują forum.

póki co pod względem funckjonalności to ten skrypt bije starą wersję w łeb !
v6
Odpowiedz
#28
pojawił się link pod szybką odpowiedzią "wróć do góry"
Odpowiedz
#29
i jeszcze, Adam sciągnij klawisz "odpowiedz" na lewo Uśmiech
v6
Odpowiedz
#30
a czy na dole tematu moglaby sie pokazac sciezka bedaca linkiem do poszczegolnych działów, ta sama co jest u gory, tak zeby z samego dolu stronu nie trzeba bylo sie tluc na gore zeby wyjsc o jeden dział wyzej np:

honda-legend - strona główna › Honda Legend › Honda Legend II
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości