Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.10.2010 start nowego forum-uwagi
#31
(10-16-2010, 16:05 )Yogi napisał(a): a czy na dole tematu moglaby sie pokazac sciezka bedaca linkiem do poszczegolnych działów, ta sama co jest u gory, tak zeby z samego dolu stronu nie trzeba bylo sie tluc na gore zeby wyjsc o jeden dział wyzej np:

honda-legend - strona główna › Honda Legend › Honda Legend II

postaramy się to zaaplikować Uśmiech
v6
Odpowiedz
#32
Jeszcze pytanie dotyczace listy uzytkownikow. Czy mozna zrobic tak by mozna bylo sortowac po ilosci postow, nazwach uzytkownikow....
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#33
pewnie mozna ale to moze mi troche zająćUśmiech bo to pewnie bedzie sporo kodu do dopisania jak nie znajde odpowiedniej modyfikacjiUśmiech
Odpowiedz
#34
Jest taka możliwość i chyba była od początku.
Odpowiedz
#35
(10-19-2010, 4:53 )kaczors18 napisał(a): Jest taka możliwość i chyba była od początku.
mozliwosci takiej od początku nie było tzn w sensie konfiguracji nawigacji udalo się dopisać:-). czas tez juz powinien byc OK.
W razie problemów z czasem proszę o sprawdzenie w profilu jaki macie ustawionyUśmiech.


U Admina rowniez zniknęły ostrzezenia;]
Odpowiedz
#36
i przyciski powędrowałły na stronę lewą czyli jedyną słuszną.

tak, admin nie ma ostrzeżeń - z miejsca dostaje bana Podejrzany
v6
Odpowiedz
#37
Jako Admin trzeba swiecic przykladem więc wieszUśmiech musimy się pilnować:-)
sorry za oftp

Proszę wszystkich o przetestowanie czasu na forum - dziękuję.
Odpowiedz
#38
i wynalazłem kolejną sprawę.

zmiana miejsca wyświetlania daty napisania postu, nie w sekcji pod użytkownikiem, ale w obrębie "ramowym" napisane postu, np w pasku na dole lub u góry.
v6
Odpowiedz
#39
Drogie dzieci, sory za offtop ale nie wiedziałem gdzie o to zapytać.
Gdzie są galerie waszych aut? Czy nie mam dostepu żeby je widzieć czy po prostu nie mogę znaleźć takiego działu? Kurcze, nawet z wyszukiwarki korzystałem i nic. Wiem, że są galerie aut forumowiczów ale za cholerę nie mogę ich namierzyć. Nawet w ogłoszeniach nie dajecie linków :/
Z góry dziękuję za pomoc i przede wszystkim wyrozumiałość Uśmiech
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#40
siur, są widoczne dla zarejestrowanych w statusie PRZYJACIEL, czyli osoby potwierdzonej przez przyjaciela bądź osoby o najwyższym szczeblu czyli KLUBOWICZA.

Więcej na temat pojawi się w krótce, gdy zdobędę rochę czasu,aby to wszystko rozpisać.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości