Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.10.2010 start nowego forum-uwagi
#91
a czy na dole tematu moglaby sie pokazac sciezka bedaca linkiem do poszczegolnych działów, ta sama co jest u gory, tak zeby z samego dolu stronu nie trzeba bylo sie tluc na gore zeby wyjsc o jeden dział wyzej np:

honda-legend - strona główna › Honda Legend › Honda Legend II

było juz to robione przy poprzedniej zmianie, dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie Oczko
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#92
(10-04-2011, 5:58 )Yogi napisał(a): a czy na dole tematu moglaby sie pokazac sciezka bedaca linkiem do poszczegolnych działów, ta sama co jest u gory, tak zeby z samego dolu stronu nie trzeba bylo sie tluc na gore zeby wyjsc o jeden dział wyzej np:

honda-legend - strona główna › Honda Legend › Honda Legend II

było juz to robione przy poprzedniej zmianie, dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie Oczko

weźmiem pod uwagę.

v6
Odpowiedz
#93
(02-18-2013, 4:19 )Legend95 napisał(a): Przypominam, że takie sprawy zgłaszamy w temacie "działanie forum".
no to zgłaszam...
Odpowiedz
#94
Zeby później się nie nazywało, że się nie upomniałem... To ja też, chyba po raz ostatni, zgłaszam Uśmiech ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#95
wkrótce będzie uwzględnione.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości