Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuleje wahacza dolnego lewego i prawego i wahacz gorny
#1
Mam problem ze znalezieniem tulejek jak znacie jakis sklep to podajcie namiar prosze. Slyszalem jeszcze ze niektore czesci pasuja z II gen legendy np. wahacz gorny wydaje sie taki sam na zdjeciach w obydwu modelach nie wiem jak jest z tulejami. Prosze o pomoc
Odpowiedz
#2
A kolega/koleżanka MojeMiasto to z jakiego miasta? I mozej jakies foto auta, pare słów na jego temat itp., a nie tak od razu interesy Oczko
Odpowiedz
#3
Uśmiech Kolezanki to raczej takich duzych aut nie kupuja chociaz sa oczywiscie wyjatki Uśmiech Zdjecie samochodu umieszcze pozniej jak zrobie bo niedawno je kupilem dopiero. Ale widze ze kolega z Łodzi jest wiec moze widziales to auto bo stamtad wlasnie je sprowadzilem Uśmiech Troche poobijana z prawej strony srebrna Legenda III Uśmiech
Odpowiedz
#4
Płock to całkiem nie daleko a tego autka raczej nie kojarze, chyba, ze kupowałes przez serwis Hondy Polmozbyt?
Odpowiedz
#5
Kupiłem ją od prywatnej osoby. To jak z tym moim pytaniem ?? zna ktoś na nie odpowiedź ?? Uśmiech
Odpowiedz
#6
Jak chcesz, to zapraszam do Łodzi, mam kilka elementow zawieszenia w garazu ( w tym wahacze górne ), mozna porównac. Na 100% wiem, ze pasuja tylne amortyzatory.
Odpowiedz
#7
Dzięki ale właśnie z górnymi wahaczami to nie ma problemu gorzej jest z tulejkami, których nigdzie nie mogę znaleźć a całych wahaczy nie za bardzo mi się chce kupować bo to za duży wydatek. Są w Inter Carsie tulejki do Legendy II generacji i stąd właśnie moje pytanie odnośnie zgodności części.
Odpowiedz
#8
Tulejki tez mam i to chyba ze dwa komplety. Zrób zdjecia, obmierz je, to porównamy.
Odpowiedz
#9
Tak wygląda tuleja z którą mam problem
<!-- m --><a class="postlink" href="http://yfrog.com/eu12056259j">http://yfrog.com/eu12056259j</a><!-- m -->
Odpowiedz
#10
Myślałem, że masz na mysli tuleje górnego wahacza, te na zdjęciu są od dolnego. Zarówno w 2 jak i w 3 gen,z tego co wiem nie do kupienia osobno lub w zamienniku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości