Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawieszenie
#1
Witam jestem świerzym posiadaczem Hondy Legend KA9 i mam pytanie w sprawie zawieszenia. Słyszałem że niektóre części pasują od Accorda, chodzi mi w tym przypadku o amorki i sprężyny. Może ktoś coś wie na ten temat. Albo ktoś ma na sprzednanie sportowe zawieszenie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Jesli chodzi o Accorda to nie wiem, wiem natomiast, ze niektóre elementy pasuja z KA7/8 np.; tylne amorki.
Odpowiedz
#3
A masz może jakiś kontakt kto ma takie części... widziałem że ktoś oferował tu sportowe zawieszenie Duży uśmiech Pozdro
Odpowiedz
#4
Były kiedys sprezyny obnizajace do KA8 ale juz sprzedałem, jesli bedzie mi za nisko na gwintowanym JIC to sie odezwe Oczko
Odpowiedz
#5
Ja mam sprezyny obnizajace, jakby co Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
jaki koszt? Szukam jeszcze przedniego prawego wachacza dolnego bo okazało się że ma luzy na siletblokach...
Odpowiedz
#7
Pilnie szukam tylnych amorków gazowych do KA9.... może ktoś ma na sprzedanie.Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Odpisałem Ci w innym temacie. Cierpliowści Oczko
Odpowiedz
#9
Kolego ja mam zawieszenie sportowe do Hondzi- dodam, że mało używane, bynajmniej ja na nim nie brykałem, kolo dorzucił mi przy zakupie mojej "Niuni" Uśmiech i tak sobie leży w piwnicyUśmiech zawieszka kompletna amortyzatory+ sprężyny na przód i tył. Jeżeli jesteś zainteresowany to wal śmiało- na pewno się dogadamy, mogę udostępnić Ci na testy jak będzie oki to się policzymy.
k@mil
Honda Legend III 3.5 V6 1996r
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości