Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pompa wody
#1
Witam, kupiłem pompę wody (prod. japońskiej) do KA9 z 97r. i rolka z tej pompy jest 5mm za szeroka (jest za bardzo odsadzona), rolka szoruje mi o obudowę.
Czy możliwe jest że pompa została zamówiona z innego modelu. Pytam dlatego, bo mam problem ze zwrotem pompy, ponieważ do mojego modelu według katalogów podchodzi ta i innych nie robią.
Czy dostałem pompę z Legend po lifcie, może się tam pompa zmieniła.
Spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Rolka to w/g ciebie chyba koło pasowe? Jeżeli tak to czy nie możesz jej ściągaczem ustawić w prawidłowe położenie?
Czasami się zdarza że w procesie składania osadzą te koło zbyt głęboko. Miałem już takie przypadki.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
(11-27-2010, 21:36 )rudy napisał(a): Witam, kupiłem pompę wody (prod. japońskiej) do KA9 z 97r. i rolka z tej pompy jest 5mm za szeroka (jest za bardzo odsadzona), rolka szoruje mi o obudowę.
Czy możliwe jest że pompa została zamówiona z innego modelu. Pytam dlatego, bo mam problem ze zwrotem pompy, ponieważ do mojego modelu według katalogów podchodzi ta i innych nie robią.
Czy dostałem pompę z Legend po lifcie, może się tam pompa zmieniła.
Spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem.

Pozdrawiam.

sądzę, że to poprostu kiepski zamiennik albo pompa nie do tego auta.

nie bardzo rozumiem, co do reklamacji ma katalog. Idź tam i im to oddaj, niech się cieszą, że za robotę nie muszą bulić.
v6
Odpowiedz
#4
Musiał bym ją docisnąć, lub przetoczyć "koło pasowe", ale 5 mm to za dużo bo mogę dojść do łożyska.
Reklamacji nie chcą mi uwzględnić bo pompa była zamontowana i podczas zakładania osłony rozrządu wyszły różnice.
Koło pasowe wydawało się identyczne, jest po prostu szersze.
Dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości