Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry
#1
Dzisiaj własnie zakochalem się w Legend Coupe i zaczałem własnie zgłebiać temat tego autka. W efekcie trafiłem na to forum i chciałem się przywitać Duży uśmiech

więc: DZIEŃ DOBRY Duży uśmiech


Od dziś zaczynam wiercić dziurę w brzuchu szacownej mej małż-onki ( Oczko ) i jesli sie uda, zamienał będę civica qpe na Legenda. :roll:
Odpowiedz
#2
Witam i pozdrawiam. Też miałem civic'a Uśmiech Jaką masz generację? Co do Legenda to nie ma się nad czym zastanawiać, bo Legend większy, wygodniejszy, szybszy i tylko trochę więcej pali Oczko Powiedz żonie, że po mieście bierze 9 UśmiechUśmiech Miłego pobytu na forum życzę.
Odpowiedz
#3
Witam witam, również zaczynałem do civica i też przerzuciłem się na legenda, wiadomo różnica jest ogromna i warta większego Język spalania Uśmiech szukaj szukaj ładnego egzemplarza, pzdr Uśmiech
Odpowiedz
#4
civic mam w jdynej słusznej 5 generacji Duży uśmiech

co do wojny do legenda to pierwsza bitwa przegrana - niestety żona jest do buli praktyczna :?

ale plany długofalowe wojenne juz ułożone (i tak chyba nie tak łatwo znaleźć ładną qpe..), a w najgorszym wypadku postawie ją przed faktem dokonanym Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
I tak trzymaj Uśmiech
Odpowiedz
#6
Witam i pozdrawiam, negocjuj z małżonka i bądź twardy Oczko
Odpowiedz
#7
Czołem!

Negocjacje z kobietami w tej materii są ciężkie - będziemy Cię wspieać !

Więc kierunek jest tylko jeden- LEGEND
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości