Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Hondziarzy! :)
#1
Witam wszystkich miłośników marki!
Jestem właścicielem Hondy Civic Vgen HB. Zastanawiałem się nad zmianą auta na coś większego i wygodniejszego. Zaiteresował mnie Legend i CR-V. Dlatego też dołączyłem do forum w celu zaczerpnięcia nieco info na temat auta. Do swego auta mam ogromy sentyment, więc zanim zdecyduje się na zmiane musze najpierw sprawdzić czy warto, także zamierzam wchłonąć nieco wiedzy na temat waszych aut... Uśmiech Zwróciłem uwagę, że dział "Galeria" jest pusty? Jest pusty, bo taki poprostu jest, czy ja nie mogę zobaczyć jego zawartości?
Pozdrawiam Uśmiech

aha... po rzuceniu okiem na regulamin znalazłem odpowiedź na swoje pytanie, ale zarazem zrodziło się nowe. Jak mogę uzyskać dostęp do galerii?
Odpowiedz
#2
Witam na forum.

jak zauważyłeś dostęp do galerii ma "Przyjaciel", dalej w regulaminie:

"Przyjacielem może zostać tylko i wyłącznie osoba z polecenia, czyli znana i potwierdzona przez "Przyjaciela" lub Administracje forum."
v6
Odpowiedz
#3
witam również

dwa fajne auta

crv słabe sprzęgła 140-160tys i wymiana nawet w śniegu siadają i śmierdzą reszta ok.Podejrzany

a legend---- du....................żo by pisać jak pojezdzisz to dopiero wiesz w czym rzecz :ok:

a o której generacji myślisz ???
Odpowiedz
#4
Witam serdecznie na forum! Troche popisac, przyjechac na zlocik i nawet nie bedzie potrzebny dostep do galerii Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości