Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cuda w samochodach !
#1
Ponieważ zauważyłem , że ten dział jest totalnie pusty to postaram się opisywać w nim to co potrafią wykombinować ludzie podczas napraw i to zarówno mechanicy jak i domorośli naprawiacze.
Będe starał się wrzucqać tu również dokumentację foto takowych napraw. Może Was to zaciekawi?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#2
dobry pomysł, masz Zbyszku ułatwioną sprawę z racji łatwego dostępu do takich udziwnien pana Henia z garażu Uśmiech


czekamy na fotki!
v6
Odpowiedz
#3
No to może ja zaczne Uśmiech Moja panna posiada reno megan kupe bleeeee i to żółte Duży uśmiech no ale trudno kupiła zanim sie poznaliśmy Oczko ostatnio coś tam dłubałem i patrze przez komore silnika na zawieszenie a tam klucz płaski na oko to jakies 19 założony elegancko na jakąś śrubę kilka prób wydobycia i niestety porażka bez kanału się nie obędzie. Tak więc na razie klucz jeździ dalej Duży uśmiech
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#4
Witam. ostatnio pisałem że chcę kupić silnik bo w moim zaczeło coś głośno stukać. dzwięk był groźny nawet mechanik mówił że tak jakby panewka, szklanka itp, a okazało się że ten dźwięk był spowodowany małą śrubką na cylindrze. jak ona się tam znalazła nie wiem.
Odpowiedz
#5
Bardzo dobry pomysl Zibi, popieram Oczko Mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
Też jestem za i koniecznie zdjęcia Uśmiech
Odpowiedz
#7
Klient sam sobie wymienił łożyska w tylnych kołach w VW Passacie.
Potraficie stwierdzić na podstawie zdjęcia co wywinął za orła?
Mnie osobiście szczęka o glebę walnęła !


[Obrazek: zdjcie0016f.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#8
hmmm...

krzywo je wbił ??
v6
Odpowiedz
#9
Nie , dobrze się przyjrzyj.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#10
łożysko wewnętrzne odwrotnie założył ?! Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości