Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amortyzatory
#11
To jest kontakt do tego zakładu w którym ja regenerowałem swoje amortyzatory.
http://www.blonski.com.pl/pl/kontakt
Odpowiedz
#12
Orientuje się może ktoś czy tylne amory podejdą z Legenda II do III? Oraz jak wygląda sprawa z przednimi.
Odpowiedz
#13
Tylne podchodza na 100% Przód: jest wiele opinii, jak ktoś się podstawi u mnie w dziupli 3 genem to mozemy to pomierzyć.
Odpowiedz
#14
nie nie nie przody nie paszą.
v6
Odpowiedz
#15
Przepraszam za odkop, ale czy ktoś mógłby potwierdzić tą informację:

(04-05-2011, 5:38 )Peter napisał(a): Tylne podchodza na 100% Przód: jest wiele opinii, jak ktoś się podstawi u mnie w dziupli 3 genem to mozemy to pomierzyć.
Szukam właśnie tylnych amorów do mojej KA9 i nigdzie nie mogę znaleźć. Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Tył pasuje na 100% przód ma chyba troszkę mniejszą średnicę, ale kupisz mocowania z II czy nawet z Accorda i podejdą z II oraz z Accorda Vgen IVgen. Sprawdzone bo w zeszłym tygodniu kombinowałem dla klienta.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#17
Będę mistrzem złotej łopaty w odkopuwaniu starych wątków, ale trudno.
Potrzebuje porady w kwestii amortyzatorów. Wróciłem właśnie od mojego Magika z diagnozą - Hania potrzebuje nowych amortyzatorów na tył (komplet + prawy i lewy). Zadzwoniłem do Hondy żeby ustalić cenę referencyją... i tu się zaczęły schody. Amortyzator jeden kosztuje 1390 pln brutto, ale jest niedostępny, koniec produkcji.
Z polecenia zadzwoniłem do firmy Hipol (ponoć magicy w kwestii azjatyckich produckji) i tam dowiedziałem się, że zamiennika nie ma, oryginału nie ma... i generalnie mojego płaszcza też nie ma i Pan bardzo miły, ale pomóc mi nie może.

Jestem w lekkiej kropce, na allegro też nie widzę nic co by się wpisywało w schemat "ka9, amortyzator, tył", serwis nie ma, zamienników nie ma. Co w takiej sytuacji? No przecież nie wyrzucę samochodu bo nie ma części, jazda na tym co jest na dłuższą metę też nie wchodzi w grę.

Będę wdzięczny za pomoc!
Odpowiedz
#18
Monroe 23790 szukaj na niemieckim Ebayu. Kolega tam kupił w Polsce brak.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#19
Temat do ogarnięcia. Używka w dobrej kondycji na Allegro/Olx, regeneracja lub zakup nowych na rockauto.com z Acury Rl
Odpowiedz
#20
Do podanych przez kolegów rozwiązań, mogę jeszcze dopisać coś z własnego doświadczenia, ściągniecie używanego gwintu dedykowanego do KA9 z Japonii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości