Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upiększenie Hondy :)
#1
Witam wszystkich
Chciałbym coś zrobić żeby moja honda była bardziej hmm ładniejsza. Obecnie zainwestowałem w nią troszkę kasy gdyż Lakier poszedł do całkowitej rekonstrukcji usunięcie wszystkich rys i dwóch ognisk korozji na nadkolach, delikatne poszerzenie tylnych nadkoli , przyciemnienie tylnych szyb , tarcze przednie EBC nacinane i wentylowane , zaciski w kolorze srebrnym , koła 18 dotz, usunięcie katalizatora i wstawienie strumiennicy . Co jeszcze można zrobić żeby to ładniej wyglądało , chciałem przerobić ją na wersje po lefcie ale cóż za dużo to kasy wychodzi . Jeśli macie jakieś propozycje sugestie to proszę pisać śmiało . Tylko żeby to hmm sugestie były ze smakiem Uśmiech nie chce loty na 2 metry i brewek Uśmiech
Odpowiedz
#2
wrzuć fotę!
Odpowiedz
#3
A po co Ci strumienica?
Odpowiedz
#4
bo wypadła dziura w katalizatorze a powiem że przez strumienice samochód jest znacznie żwawszy na niższych obrotach
Odpowiedz
#5
NIe rób tego!! Skopiesz sobie jeszcze bardziej dynamike spalin i będzie gorzej niz na katalizatorze. Strumienica wymaga obliczeń, strojenia, hamowania etc. Załóż duży tłumik przelotowy, zwiekszy objętość układu, poprawi dynamike, auto lepiej wkręci sie na obroty, będzie "odetkane". Źle załozona strumienica ( przesunięcie rzędu 2 - 3 cm ) spowoduje efekt odwrotny do założonego.
Odpowiedz
#6
czeli co zrobić całkowity przelot ? a co z końcowym wydechem jaki wybrać żeby był fajny i z gustem do tego samochodu
Odpowiedz
#7
Zgadzam sie z Peterem, strumienica moze zepsuc jesli sie robi "na oko"
Koncowy zrob na dwa i bedzie ladnie
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
tzn jak zrobić końcowy na dwa ? jakieś może propozycje z allegro ?
Odpowiedz
#9
Upiększanie czyli gadżety, nie mechanika?

abstrachując od kostek na lusterko, ledów w dyszach sprysków to polecam katalogi JDM, znajdziesz tam taki stuff, że nogi miekną Oczko

a ktoś shamował Legenda ze strumienicą?
v6
Odpowiedz
#10
Ja kiedyś zhamowałem Prelude po strumienicy. Na szczęscie to było 8 lat temu więc juz zapomniałem. Legend jak najbardziej. Hamowany był na wolnym przelocie i sa na to dowody Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości