Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak zdemontować osłony głośników w tylnej półce Legend Ka9 96`
#1
witam
przymierzam się do podłączenia wzmacniacza pod tylne subwoofery w legend 96-99 przed lift czy ktoś już zdejmował osłony głośników w tylnej półce?
chodziłoby o podpowiedź czy są przykręcone (jak je odkręcić) czy są może na zatrzaskach (w którą stronę ciągnąć aby nie połamać ? np. od szyby do przodu albo od środka do boku)Huh
nie chciałbym połamać zatrzasków lub tylnej półkiZdezorientowany
Pomysłw przypadku tylnych drzwi już wiem że nie można zdjąć osłony głośników bez zdejmowania całego boczka - osłona jest przykręcona na 4 śruby od wewnątrz zakładam że w przednich drzwiach jest podobny patent
Myślałem że w przypadku tylnej półki wpakuje się do bagażnika i odkręcę ale tam nie ma dostępu do półki jest metalowa konstrukcja i przyklejone obicie bagażnika
z góry dzięki za odpowiedź zakładam że wielu może się to przydać Pomysł
jak już będę wygłuszał drzwi i podpinał piec spróbuje zrobić fotorelację co i jak dla potomnych :uczen:
Odpowiedz
#2
cześć,
sprawdzałem u siebie (99 rok) i są na zaczepach, więc mozna je łatwo zdemontować
Odpowiedz
#3
robz ma rację i widze, że jest tak samo jak w g2

samą maskownicę delikatnie małym płaskim śrubokrętem w miarę równomiernie podważasz i wyciągasz, wykręcasz głośnik a potem można wydostać plastikową ramkę, w której osadzona jest maskowanica.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości