Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobór prądu
#1
Jako, że wyszukiwarka nie działa zadaję pytanie, czy ktoś wie jaki jest prawidłowy pobór prądu w II gen przy wyłączonych urządzeniach, zamkniętych drzwiach itp ? Mój miernik pokazał mi 0,35 A i myślę, że albo to za dużo albo mam padnięty akumulator.
Odpowiedz
#2
mi to mierzył koleś co diluje akumulatorami, wyszło mu na mierniku coś 0,9, mówił, że dość dużo, ale jeśli autem jeździ się na codzień dalej niż 5km w jedną stronę to nie powinno to stanowić problemu.
v6
Odpowiedz
#3
0,35 to pobór w miarę normalny. Prawdopodobnie siedzi aku.
A nie masz dostępu gdzieś do testera obciążeniowego?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#4
Czyli pobór ok. To dobrze, bo myślałem, że będę musiał grzebać w elektryce. Zibi, byłem w sklepie, który sprzedaje aku i sprawdzali przyrządem. Powiedzieli, że aku do wymiany, ale wolałem się upewnić. 330 zł za Vartę silver albo Bosch s4 to dużo?
Odpowiedz
#5
jeśli chodzi o akumulatory to ja preferuję Panasonica moim skromnym zdaniem są naprawdę warte swojej ceny:ok:
Odpowiedz
#6
A ja KAGERA. Nic gorsze a dużo tańsze.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#7
Tyle, że w Elblągu oferują mi tylko bosche i Varty.
Odpowiedz
#8
Ja kupilem Boscha pare lat temu i jestem bardzo zadowolony Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#9
No i w limo wylądował Bosch s4. Mam nadzieję, że będzie ok przez długi czas.
Odpowiedz
#10
No i nie jest ok:dobani: Po około dwóch tygodniach stania w garażu, przy wyłączonym alarmie, okazało się, że akumulator padł całkowicie. I teraz nie wiem. Czy akumulator jest do ... czy jednak pobór prądu za duży, a może i jedno i drugie ok, tylko akumulator nie wytrzyma dłużej takiego poboru prądu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości