Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hale magazynowe z płyty warstwowej.
#1
Jak w temacie, czy ktoś z forumowiczów miał jakieś ztym doświadczenia, problemy lub montuje w.w?
Interesuje mnie ok 500-750mkw + 2 bramy wjazdowe.
placyk się znajdzie Oczko

Szukam rzetelnych informacji oraz wyceny.

szczegóły na PW
v6
Odpowiedz
#2
OMG prezes co Ty kombinujesz? Mało Ci tej jednej hali? Oczko
Odpowiedz
#3
Pracuje w fabryce konstrukcji stalowych gdzie zajmujemy sie produkcja hal roznego typu jak rowniez montażem, ale czy obudową również to musialbym sie dowiedziec jakby co to zapraszam na stronke Oczko www.ekomech.com.pl
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#4
Ok.

dzięki za link, wygląda, że też montujecie Uśmiech

niestety cena montażu jest wyższa niż cena materiału za metr, ale na czyms trza zarobić Uśmiech

pytań jest w sumie parę.

Szukam czegoś podobnego do salonu samochodowaego, kontrukcja najchętniej piętrowa jeśli chodzi o front (biura, sala sprzedaży, aneks kuchenny etc)

mógłbyś coś podpowiedzieć w kwestii materiałów oraz kosztów mkw w wybranej technice?

Plan:

Powierzchnia magazynowa ok 250m2 , moze być piętrowo.
Powierzchnia biura, sali sprzedaży i innych pomieszczeń ok 150m2 a no i garaż na Legenda Język

Peter, nie kasztań tematu Oczko
v6
Odpowiedz
#5
Podejde w tej sprawie to odpowiednich ludzi, bo to akurat nie moja działka, z tym że tak jak pisalem wczesniej u nas tylko konstrukcja stalowa plus montaż, budowlanka to juz inna brocha Oczko Podaj jeszcze rozpietość hali bo to ma wplyw na jej wage, a najlepiej jakbys podal wymiary tak plus minus dlugosc szerokosc wysokosc.
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#6
Ok, fajnie by było.

sama hala w okolicy 15x20m lub mniej.

postaram się wrzucić foto o co mi mniej więdzej chodzi(wygląd budynku) ponieważ w tym temacie jestem zupełnie nieogarnięty.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości