Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tips & Tricks
#1
Proponuje taki temat sztuczek, co można w jaki sposób aktywować/dezaktywować. Np. dźwięk przy zamykaniu auta. Wyczytałem w instrukcji (od Acury, bo niestety nie posiadam od Hondy), że można go aktywować lub deaktywować w następujący sposób:
  1. Wciskamy otwieranie bagażnika na pilocie i trzymamy wciśnięty przycisk
  2. Wciskamy na ok. 1 sek. przycisk zamykania auta
Jednak w moim przypadku to nie zadziałało i auto zamyka się po cichu, może ktoś to już robił, albo wie jak to zrobić? W tej instrukcji było też napisane, że auto powinno dać sygnał migaczami. Jednak u mnie też się to nie dzieje. Pytanie czy tak miała Acura tylko, czy w moim jest to jakoś dezaktywowane?

Czy da się jakoś przestawić zegarek na 24h. W moim civicu wciskało się jednocześnie przycisk do przestawiania min i godzin i wtedy przeskakiwało z 12 na 24h. Tutaj jednak to nie zadziałało, choć nie próbowałem wszystkich kombinacji. Może ma ktoś jakiś sposób?

Ogólnie propozycja jest taka, że jeśli ktoś z Was wie w jaki sposób można aktywować/dezaktywować jakąś funkcje, to żeby się tym podzielił Uśmiech
Odpowiedz
#2
dobry temat, sprawdze czy takie rzeczy beda dzialac w moim accord coupe '99 jak cos to dam znac
Odpowiedz
#3
bump, niestety w accordzie te sztuczki nie dzialaja :/ a szkoda
Odpowiedz
#4
Miałem problem ostatnio z brakiem automatycznego opuszczania szyby kierowcy, po wymianie aku. Metodą prób i błędów doszedłem do sposobu zaprogramowania. Więc tak:
  1. Zamykamy szybe do konca.
  2. Opuszczamy szybe do konca, uzywajac pierwszego stopnia przelacznika.
  3. Jak szyba zejdzie na sam dol to uzywamy drugiej pozycji przelacznika. Czyli po prostu tego, ktory odpowiada za automatyczne opuszczenie calej szyby.
  4. No i wsio bangla Uśmiech
Odpowiedz
#5
(03-15-2012, 2:27 )cactus napisał(a): Miałem problem ostatnio z brakiem automatycznego opuszczania szyby kierowcy, po wymianie aku. Metodą prób i błędów doszedłem do sposobu zaprogramowania. Więc tak:

  1. Zamykamy szybe do konca.
  2. Opuszczamy szybe do konca, uzywajac pierwszego stopnia przelacznika.
  3. Jak szyba zejdzie na sam dol to uzywamy drugiej pozycji przelacznika. Czyli po prostu tego, ktory odpowiada za automatyczne opuszczenie calej szyby.
  4. No i wsio bangla Uśmiech
Odpowiedz
#6
Wpadłem na pomysł aby wypróbować automatyczne opuszczanie szyb.
Wcześniej przy każdym zamykaniu automatycznie domykały sie szyby i szyber. Po próbie zaprogramowania opuszczania nie działa nic. Ani zamykanie ani otwieranie automatyczne Smutny
Ktoś zna procedurę jak to zaprogramować chociaż żeby sie zamykały?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości