Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
regeneracja maglownicy
#1
mozecie polecic jakis warsztat gdzie dobrzez zregeneruja mi maglownice? Chcialbym sie zmiescic w 1000. Najlepiej W-wa i okolice.
Odpowiedz
#2
taka usługa rynkowo kosztuje ok 500-750pln.

NIe wiem gdzie robią solidnie.
v6
Odpowiedz
#3
Mam koło Torunia taki zakład ale gwarancji nie podejmuję się udzielać za ich robotę.
Robili mi przekładnię do Passata i jak narazie nie wróciła z reklamacją. Są w Lubiczu koło Torunia.
Tyle mogę pomóc że mogę ją u siebie wymontować ale nie wezmę odpowiedzialności za to jak ją zrobią.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#4
Jeżeli chodzi o Warszawę to słyszałem dobre opinie o zakładzie na Ul. Słomiana 16. Firma działa podobno od wielu lat i są mocno doświadczeni.
A najwięcej pozytywnych opinii słyszę o jakimś zakładzie pod lublinem, tam na pewno dają gwarancję.
Odpowiedz
#5
o Słomianej słyszałem , piszą że kiedyś byli super a teraz są fee. Chyba się zdecyduje bo na miejscu są.
Dzieki !
Odpowiedz
#6
polecam zrobić to samemu . Ja ostatnio robiłem to ale koszty samych uszczelniaczy uszczelek itp to 700zł w hondzie. Sam proces nie jest skomplikowany i powiem że jestem bardzo zadowolony z tego co sam wykonałem .
Odpowiedz
#7
ale u mnie nie spodziewam sie samych uszczelniaczy Smutny rozkrecimy zobaczymy,,,,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości