Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Felgi - 17
#1
Jesteście w stanie polecić jakieś fajne felgi lub firmę? Oczywiście ważne, żeby cena była w miare normalna.. Uśmiech
Odpowiedz
#2
moim zdaniem wybór jest szeroki, ale kryterium podstawowe to czy zdecydujesz się na nówki chińskie lub używki markowe.

zawsze wybieram drugi wariant, chętnie bym kupił np nówki 16tki z Accorda V6 (takie jakie mam na aucie) ale na taki luxus mnie nie stać.

upraszczając.

chiniol to loteria, markowa jeśli prosta to na pewno posłuży jeszcze długo Uśmiech


choć na nasze dziury nie ma mocnych, pogiąłem 17tki lexa is 200 na dość wysokim profilu :/
v6
Odpowiedz
#3
Hm też raczej będę celować w używki. Bo obecnie mam takie jak masz na tej sygnie w tej szarej Hondzie ale średnio mi się podobają Smutny


a macie jakieś doświadczenie jak się czarne sprawdzają w Hondzie? (sedan, granatowy)
Odpowiedz
#4
wybór 5x114,3 jest spory natomiast praktycznie wszystko trzeba rozwiercić na Legendowe 70,1mm w otworze centrującym.

a seryjne felgi z fotki już bezczynnie w garażu leżą Oczko
v6
Odpowiedz
#5
Pytanie 
Ja mam czarne 17 stki na zimę. Zima jest smutno to i smutne felgi dają radę. Tak jak Marcin napisał, celuj w felgi z odpowiednim otworem centrującym, gdyż zakup pierścienii do Legenda graniczy z cudem a wbrew pozorom wyśrodkowanie felgi to bardzo ważna rzecz!
Odpowiedz
#6
czemu zakup pierścieni centrujących miałby być cudem?
Wystarczy znać średnicę otworu w feldze i średnicę piasty, resztę dorabia się choćby tu (przykład - nie reklama, ale kiedyś u nich kupowałem)...
http://allegro.pl/aluminiowe-pierscienie...88962.html
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#7
Nie no jasne, że tak: dorobinie to nie problem, sam musiałem dorabiać dla siebie, choc akurat kiedy potrzebowałem nie było takiej oferty na Allegro, wieć musiałem zabulic sporo za tokarza i materiał.
Odpowiedz
#8
Peter miałeś zaduży otwór centrujący w feldze? To był pierścien centrujący(zazwyczaj jak otwór w feldze jest zaduży) czy coś a la przejściówka?
v6
Odpowiedz
#9
A możecie z Hondy Accord te 17 pokazać?
Odpowiedz
#10
które? mowa była o 16' z Accorda lub 17' z Lexa.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości