Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amorki z '99-'03 - czy pasują do '98?
#1
Witajcie.

Czy tylne amortyzatory ze sprężynami z roczników '99-'03 będą pasować do rocznika '98? Mam do wymiany, o zamiennikach mogę zapomnieć a trafiły mi się w dobrym stanie właśnie z '99.

Pozdrowienia,
Czeczen
Odpowiedz
#2
Tylne 98 sa kompatybilne z legendem 2 gen. Jakby co daj znac, cos znajdziemy Oczko
Odpowiedz
#3
Peter, dzięki za odpowiedź.
To znaczy że mogę po prostu kupić amortyzatory od KA7/KA8 i będą pasować?
Jeszcze mając KA7 pytałem na forum o amortyzatory Koni do tego modelu. Będą pasować do KA9 '98? Czy one też są ze sprężynami, czy trzeba je jakoś przekładać?
No i jak to jest z tymi amortyzatorami z KA9 '99-'03 - pasują czy nie?

Pozdrowienia,
Czeczen
Odpowiedz
#4
Witam ponownie.

Wracam do tematu amortyzatorów, bo potrzebuję je zrobić, a sytuacja na dzień dzisiejszy nie jest zbyt wesoła. Szukałem zamienników amortyzatorów i sprężyn ale - jak z wieloma częściami zawieszenia (i nie tylko) do Legenda III gen. - sytuacja jest tragiczna.
Dowiadywałem się w serwisie Hondy na Malowniczej i oto czego się dowiedziałem:
- 1 szt. amortyzatora tył 640 PLN,
- 1 szt. sprężyny tył 390 PLN,
Wstępny termin dostawy - wrzesień.

Czy są jakieś inne opcje niż autoryzowany serwis albo niepewne części z rozbieranych aut?

Pozdro,
Czeczen
Odpowiedz
#5
Pewne czesci z rozebranego auta od Petera!Uśmiech
Odpowiedz
#6
Z tą zamiennościa między G2 a G3 96-98 bym uważał. Na przodzie są na pewno inne amory (rozstaw śrub mocujących)

Uważam, że w w Hondzie ceny powiedzieli dość dobre, koni na pewno by było droższe, ale do G2 i G3 występuje.
v6
Odpowiedz
#7
Odgrzewam kotleta bo stoję przed tym samym problemem...
czy z amorki tylne z G2 bedą pasowały do G3 z 99r?
Czy wahacze dolne z tyłu też nie są te same?
Odpowiedz
#8
(07-23-2010, 22:13 )Czeczen napisał(a): Witam ponownie.

Wracam do tematu amortyzatorów, bo potrzebuję je zrobić, a sytuacja na dzień dzisiejszy nie jest zbyt wesoła. Szukałem zamienników amortyzatorów i sprężyn ale - jak z wieloma częściami zawieszenia (i nie tylko) do Legenda III gen. - sytuacja jest tragiczna.
Dowiadywałem się w serwisie Hondy na Malowniczej i oto czego się dowiedziałem:
- 1 szt. amortyzatora tył 640 PLN,
- 1 szt. sprężyny tył 390 PLN,
Wstępny termin dostawy - wrzesień.

Czy są jakieś inne opcje niż autoryzowany serwis albo niepewne części z rozbieranych aut?

Pozdro,
Czeczen

Skąd taki czas oczekiwania? Ja na swoje w serwisie czekałem 8 dni.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości