Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przegub wewnętrzny II gen a III gen
#1
Koledzy, trochę na łątwiznę idę ale mam ciśnienie. Czy przeguby wewnętrzne w II gen i III gen są takie same? Szukam prawego i nie mogę znaleźć. Smutny
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#2
na 51% nie są.
v6
Odpowiedz
#3
mój mechanik coś wspomniał o przegubie prelude, że są takie same jak w legendzie II, tylko nie wiem czy mówił o wew czy zewn. Doszedł na podstawie wymiarów osłony przegubu.
Odpowiedz
#4
III gen legenda ma taki sam przegub zewnętrzny jak V gen prelude po roku '96.
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#5
Kolejne pytanie.
Czy skraplacz klimy i przeguby wewnętrzne, ewentualnie półosie są takie same w KA7 i KA8, tj. w sedanie i coupe tej samej generacji?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#6
Układ napedowy taki sam. Klima identiko, oczywiście wymiennie tylko: przedlift - przedlift, polift - polift.
Odpowiedz
#7
Nawiązując do odpowiedzi Petera proszę o info - czy półoś i skraplacz klimy z legenda KA7 '95 podejdzie do mojego KA7 '92? Zamówiłem graty u tego typa ale zaczynam mieć wątpliwości: http://otomoto.pl/honda-legend-cala-nacz...72099.html Mam nadzieję, że jest tu ktoś kto zna tą tajemnicę i udzieli mi 100% odpowiedzi. Pomóżcie koledzy.
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#8
półoś tak, skraplacz nie.
v6
Odpowiedz
#9
Półosie podejda bez problemu. Skraplacz nie, są inne średnice wpustów łączących węże ze skraplaczem. BTW: takich rzeczy nie kupuje sie używanych! Robi się regenerację albo retrofit pod R134.
A tak na marginesie: Pan u którego kupiłeś graty, sprzedaje KA7 owszem ale nie 1995 rok tylko co najwyżej 1993 przedliftowy.
Odpowiedz
#10
Mam dwa skraplacze i żaden nie nadaje się do regeneracji. Nowego też nie mogę namierzyć. Więc co mam zrobić jak nie szukać używki? Wiele rzeźbienia z przerobieniem tego skraplacza raczej nie będzie. Co radzicie? Koleś chce za skraplacz 100zł więc nie majątek biorąc pod uwagę, że wysyła mi graty za 500zł (drzwi i półoś). Jak nadmieniłem nie zamierzam się przywiązywać do tego auta ale też nie chcę żeby zeszrociał. Tanim kosztem ale powolutku i solidnie. Uśmiech Skoro auto z ogłoszenia to przedlift to nie mam się czym martwić bo wszystko podejdzie. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości