Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyba czołowa KA8
#11
jarolissimus wiesz może w czym tkwi różnica między tymi szybami?? mi ostatnio dowód chcieli zabrać, musiałbym coś wykombinować z tą szybą bo następnym razem nie uda mi się wytłumaczyć że to przed chwilą mi pekło Uśmiech
Odpowiedz
#12
chyba u góry była w jednym miejscu za wysoka. Jeśli chodzi o przednią szybę to mamy porażkę...
Odpowiedz
#13
jak w calej europie nie ma nikt matrycy to może warto pogadać z zakładem który się zaoferował za 5000, że taki interes się zwróci, tylko czemu "odlew" aż 1500 ?
Odpowiedz
#14
wydaje mi się że tak powiedzieli na odczepnego, żeby nie wyjść na firmę krzak, przyszło by co do czego to może zawinęli by kota ogonem.
Odpowiedz
#15
przepraszam, czy ktoś oferuje matrycę do przedniej szyby za 5kpl? Robiona wPolsce? Poproszę namiary Uśmiech

serwis, szyba nowa coś ok. 1,5kpl.
v6
Odpowiedz
#16
z tego co pamiętam to auto glass w Gdyni proponowali mi taką matrycę...

hmm skoro mówisz ze szyba nowa w serwisie kosztuje ok 1500 zł to jest to jeszcze do przyjęcia...

w poniedziałek podzwonię po serwisach w trójmieście i zdam relację co i jak.
Odpowiedz
#17
(10-09-2011, 9:08 )tomlem666 napisał(a): z tego co pamiętam to auto glass w Gdyni proponowali mi taką matrycę...

hmm skoro mówisz ze szyba nowa w serwisie kosztuje ok 1500 zł to jest to jeszcze do przyjęcia...

w poniedziałek podzwonię po serwisach w trójmieście i zdam relację co i jak.

Masz jakiś namiar?


to jest używka czy nowa, jaka zgodność z oryginałem?
v6
Odpowiedz
#18
(10-09-2011, 9:40 )Legend95 napisał(a):
(10-09-2011, 9:08 )tomlem666 napisał(a): z tego co pamiętam to auto glass w Gdyni proponowali mi taką matrycę...

hmm skoro mówisz ze szyba nowa w serwisie kosztuje ok 1500 zł to jest to jeszcze do przyjęcia...

w poniedziałek podzwonię po serwisach w trójmieście i zdam relację co i jak.

Masz jakiś namiar?


to jest używka czy nowa, jaka zgodność z oryginałem?


źle to chyba napisałem.. oni proponowali dorobienie matrycy i według niej dorobienie szyby

jak będę jutro w pracy poszukam nr tel do nich
Odpowiedz
#19
Panowie ile osob potrzebuje szyby do KA8? Mam znajomego w NY i tak pomyslalem ze moze on gdzies sprawdzic czy w stanach nie ma przypadkiem tych szyb i ewentualnie wysłać je do polski. Jak bedzie wiecej chetnych to przynajmniej transport taniej wyjdzie.
Odpowiedz
#20
Bierz ile wlezie. Jak bedzie dobra cena to się je opyli Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości