Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyba czołowa KA8
#21
No jeszcze nie wiem co i jak, ciężko mi złapac znajomego bo wiadomo zmiana czasu itp. Jak cos bede wiedział to dam znać.
Odpowiedz
#22
jak bedzie dobra cena to ja oczywiscie wezme szybke
Odpowiedz
#23
Wracając do tematu

Zakupiłem szybe czołową nową do KA7 i wiem czym dokładnie się te szyby od siebie różnią, mianowicie górnymi narożnikami. Jestem wtrakcie przerabiania słupków, bo innego wyjscia nie widzę żeby KA8 miał całą szybę czołową.

Robię zdjęcia etapów pracy więc za jakiś czas pochwale się efektem i dokładnym opisem co trzeba zrobić żeby spasować szybę z sedana do coup.
Odpowiedz
#24
Ciekawe. Daj zdjęcia.
Odpowiedz
#25
mocny projekt!

życze Ci abyś go z sukcesem doprowadził do końća.

v6
Odpowiedz
#26
Zdjęcie 
wieczorami po pracy jak mam chwile czasu to dłubie sobie przy samochodzie

a to są zdjęcia na jakim etapie jestem:

wycięta stara szyba przypasowana szyba od sedana

[Obrazek: cimg0086t.jpg]

[Obrazek: cimg0087s.jpg]

[Obrazek: cimg0088r.jpg]

a to już słupek przygotowany do pospawania:

[Obrazek: cimg0090k.jpg]


WESOŁYCH ŚWIĄT
Odpowiedz
#27
O kolego. To Twój pomysł czy ktoś Ci podpowiedział? Nie rozumiem jak mogłeś to zrobić. Masakra. Nową szybę miałbyś za 1500 zł max z wymianą. A tak? No jak niezrobiłbym czegoś takiego.
Odpowiedz
#28
gdzie kupie szybę do ka8 w cenie 1500zł?? jak dotychczas to nigdzie nie było tych szyb... gdyby była nie bawiłbym się w takie rzeczy mimo że o tak miałem słupki do pomalowania bo rdza na nich była zresztą jak widać na zdjęciach.
Odpowiedz
#29
Na pierwszej stronie w drugim poście napisałem skąd możną wziąć nową szybę do KA8.
Odpowiedz
#30
Tomlen nie obawiasz się, że przyciete słupki straca na swej sztywności i będa przenosić większe naprężenia na szybę, co może spowodowac jej peknięcie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości