Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyba czołowa KA8
#31
(12-25-2011, 21:47 )Peter napisał(a): Tomlen nie obawiasz się, że przyciete słupki straca na swej sztywności i będa przenosić większe naprężenia na szybę, co może spowodowac jej peknięcie?


tego się nie obawiam ponieważ Honda ma wzmocnienie na słupach od wewnątrz w przeciwieństwie do niemieckich samochodów gdzie wierzchnia warstwa słupka jest wzmocnieniem.

Pożyjemy pojeździmy to zobaczymy jak będzie się spisywała przeróbka.

Z doświadczenia wiem z poprzedniej Hondy że jak ktoś chce to wszystko dopasuje z innej Hondy, Honda to stworzony samochód do modyfikacji Zawstydzony
Odpowiedz
#32
Zatem trzymam kciuki, zapodaj fotki z wklejoną szybą na gotowo.
Odpowiedz
#33
Fotki będę robił na bieżąco i wklejał na forum ale to dopiero po świętach, będę musiał jeszcze oczyścić rdze, pospawać i pomalować słupki


(12-26-2011, 4:54 )Peter napisał(a): Zatem trzymam kciuki, zapodaj fotki z wklejoną szybą na gotowo.

Odpowiedz
#34
życzę Ci tylko jednego, niepękającej szpachli w okolicach słupków i co ważniejsze, niepękającej szyby.

Jka zadaleko kątówką pojedziesz to być może będzie to pierwsze cabrio w PL Oczko
v6
Odpowiedz
#35
dalszy etap pracy, przygotowania do malowania

jak się dobrze przyjrzycie to widać w których miejscach słupki się zwężają

[Obrazek: cimg0093jh.jpg]
[Obrazek: cimg0092x.jpg]
Odpowiedz
#36
Widać to bardzo dobrze. Ciekawe czy uszczelka zakryje to wycięcie.
Odpowiedz
#37
Fakt widać. Z najnowszych wieści; szyba w ASO 1800 brutto. Dupy nie urywa Oczko
Odpowiedz
#38
(01-04-2012, 6:27 )jarolissimus napisał(a): Widać to bardzo dobrze. Ciekawe czy uszczelka zakryje to wycięcie.

Ciekawe, czy uszczelka będzie pasować... Oczko
Odpowiedz
#39
przy okazji pwnych drobnych zakupów w salonie hondy dowiadywałem się również o szybę, podali mi cne 1700coś zł ale powiedzieli, że trzeba dokupić jeszcze listwy i uszczelki i całkowity koszt policzyli na niewiele ponad 2200zł plus montaż jakieś 400zł. Tak więc koszt 2600zł w ASO troszke "dupke" by mi naderwał Język
Odpowiedz
#40
Wystarczy sama szyba i dobry fachowiec. Koszt wymiany poza serwisem to max 150 zł. Tak sobie myślę, że Legendy bardzo ostatnio potaniały. To ile będzie warty ten po takiej modyfikacji?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości