Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyba czołowa KA8
#51
ja od 4 miesięcy szukam takiego wraka lub szyby... jak są to mają pęknięta szybę albo są strasznie drogie...

(01-09-2012, 22:37 )szymo napisał(a): jeśli ktoś się zdecyduje na taki krok to na pewno się przyda....
tak się zastanawiam czy nie taniej byłoby też kupić jakiegoś wraka za 800 zł z całą szybą a przy okazji milion zapasowych części na opych.... no ale to jest tylko moja sugestia.
jeśli zrobiłeś tak to Twoja sprawa i nie będe tego krytykowac, oby latało jak najdłużej

Odpowiedz
#52
jesli ktos potrzebuje szyby do HONDA LEGEND KA8/SP1 2D COUPE 91-96 (brazowa z brazowym pasem p.slonecznym, nowa ) to pisac
Odpowiedz
#53
To ja piszę. Podaj szczegóły.
Odpowiedz
#54
szyba razem z montazem 1230zł
Odpowiedz
#55
Gdzie tak mają? i skąd jest szyba? Napisz coś konkretnie.
Odpowiedz
#56
(01-29-2012, 1:59 )baster171 napisał(a): jesli ktos potrzebuje szyby do HONDA LEGEND KA8/SP1 2D COUPE 91-96 (brazowa z brazowym pasem p.slonecznym, nowa ) to pisac

Baster171 zanim zaczniesz ubijać intersy na forum, zapraszam do działu powitań. Napisz czym jeździsz itd.

Odpowiedz
#57
A no maja tak w szczecinie. Szyba pochodzi z chin a jakoscia nie odbiega od orginału. Firma ktora ja produkuje to benson i jest to jedyna firma u której dostępna jest ta szyba . Tak jak pisałem wczesniej jest to brazowa szyba z brazowym pasem przeciwsłonecznym.
Odpowiedz
#58
Panowie - Sprawa jest następująca: Moja kupeta coraz pilniej potrzebuje nowej, przedniej szyby, więc pomału orientuje się w temacie. Na allegro dwie firmy mają takową w ofercie w cenie od 300 do 380 zł, przy czym niestety tylko jedna z nich oferuje montaż szyby na miejscu. A tak się nieszczęśliwie składa, że dzieli mnie od nich prawie 400 km więc bez sensu byłoby jechać. Pozostaje więc rozwiązanie takie, że wysyłają szybę do mnie, a ja na miejscu szukam chętnych do jej zamontowania. I tu kolejny problem ponieważ boję się, że jeśli ktoś spieprzy robotę i szyba mu pęknie to będę 3 stówy w plecy. Wobec tego mam do was pytanie: Czy w Wielkopolsce jestem w stanie ogarnąć szybę wraz z montażem za jakieś logiczne pieniądze typu 400-500 zł?
Odpowiedz
#59
cena na poziomie nawet 1000 zł za przednią szybę KA8 też byłaby sensowna (ale upewnij się, że jest do samochodu LHD!!). nie oszczędzaj, jedź tam gdzie montują, zapłacisz raz, ale wszystko będzie na swoim miejscu. ja juz kilka razy próbowałem oszczędzić w ten sposób i za każdym razem wychodziłem na tym BARDZO źle (np. nieprofesjonalny montaż dolotu, który skończył się demolką turbiny poprzez wessanie kawałka tegoż dolotu, nowa turbina tylko w ASO). zatem polecam przejażdżkę i spokojne sumienie.
Odpowiedz
#60
jakiś czas temu ktoś przytargał partię tych szyb do PL. Podobno nie najgorsza jakość. Poproś kogoś z okolicy aby podjechał i zobaczył co to w ogóle za zakład miałby Ci to montować, zobacz na google maps jak to miejsce wygląda. I wrzuć feedback na forum (jak to wygląda i jak pasuje) co byśmy wiedzieli czego się spodziewać w razie czego
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości