Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legenda coupe(KA8) 92r.
#1
Pare fotek mojego nabytku.
Narazie nic szczególnego ale jak tylko zrobie jakieś lepsze foty to bede uzupełniał galerie.
[Obrazek: p18071117120002.jpg]

[Obrazek: p18071117140002.jpg]

[Obrazek: 16828598.jpg]

[Obrazek: 84840823.jpg]
Odpowiedz
#2
He he, na tych dwóch pierwszych fotach masz takie nasycenie kolorów, jakbyś smigał autem w kolorze Ferrari Racing RedOczko
Odpowiedz
#3
nie no to tylko bordo, a fotki troche poprawioneOczko
Odpowiedz
#4
Bardzo fajny kolor.

Przestaw wycieraczki z pozycji zimowej na letnią.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#5
Nie poprawiaj zdjęć :paluszkiem: Legend to piękne auto i nie trzeba upiększać zdjęć.
Odpowiedz
#6
a jak zmienić ten tryb wycieraczek?? bo właśnie tak mi się wydawało, że są źle ustawione.
A zdjęć nie poprawiam żeby upiększać samochód tylko żeby zniwelować marnośc mego aparatuJęzyk
Odpowiedz
#7
Musisz podniesc oba ramiona lekko od szyby i trzymajac przesunac je w kierunku podszybia, aż przeskoczą na letnie położenie.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#8
(07-21-2011, 9:06 )matti5d napisał(a): Musisz podniesc oba ramiona lekko od szyby i trzymajac przesunac je w kierunku podszybia, aż przeskoczą na letnie położenie.

A nie dzieje się to elektrycznie?

U mnie w jedynce na osłonie pod kierownicą jest po prawej stronie w zagłębieniu przełącznik. Aby przełączyć z jednego trybu w drugi trzeba użyć małego płaskiego śrubokręta.
W trybie letnim wycieraczki po wyłączeniu powinny same cofać się na podszybie aż do ograniczników.

Legend jakby znany jak patrzę na zdjęcia Oczko Jak się trzyma? W jakim stanie?
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#9
Z zewnatrz bardzo przyzwoity, nie widac rudej, skóra w środku zaś troche zmeczona, tak jak na 20letnie auto przystalo. Generalnie jest OK :ok: jakies tam drobne rzeczty do poprawki, zmienic felge i bedzie super Uśmiech Moze wkrotce uda nam sie zrobic jakas sesje na 2 Legendy to wrzucimy foty.
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#10
Wg manuala w 2 gen. zmienia sie to recznie.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości