Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legenda coupe(KA8) 92r.
#31
no u mnie wg ich kosztorysu naprawa wyceniona została na ponad 16tys zł.
Peter no czy tak ładnie sobie odpicuje to zobaczymy narazie myślałem o tym żeby gaz na sekwencje przerobić bo szkoda mi jezdzić nim na zwykłym a i na sekwencji było by troszke taniej Język
Odpowiedz
#32
To oni wycenili Legenda po wypadku na 1.300 zł?
Odpowiedz
#33
na 7400 wycenili przed odjeli do 6300 niewiadomo za co tzn za przebieg i wsumie reszta to nie wiem no i wyszło im z tego ze 4900 do wyplaty
Odpowiedz
#34
Biedna preludka Smutny To jest ta po Abaddonie? Przykry widok ale mam nadzieje ze sie 'zrobi'.
Adixi, za 4900 moze cos podzialasz, oby z gratami nie bylo problemu Uśmiech
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#35
Tak, to była Prelka Abadona. Napewno będzie szkoda całkowita. Ciekawe jak to wyjdzie. Póki co minęły 3 dni od wypadku, a ubezpieczyciel milczy.
Odpowiedz
#36
Decado z gratami może jakoś dam radeUśmiech na srode juz jestem umowiony u lakiernika także może jakoś to będzie Uśmiech
No a prelki szkoda, ale wypłacą pewnie pare groszy to powinnno się zrobić.
Odpowiedz
#37
Muszę Prelę doprowadzić do porządku. To świetne auto.
Odpowiedz
#38
No myśle, że ze 2 tysie wypłacić powinni i powinno udać Ci się doprowadzić ją do porządku.
Odpowiedz
#39
(10-28-2011, 2:35 )jarolissimus napisał(a): Muszę Prelę doprowadzić do porządku. To świetne auto.

x 2 Duży uśmiech Wiesz co dobre, tez bylem szczesliwy bardzo przez miesiac jak jeszcze mialem i Prele IIIG i Legenda Uśmiech Zupelnie inne auta, inne prowadzenie ale tak samo wielka przyjemnosc z jazdy Szczęśliwy

Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#40
To prawda. W preli jedzie się tyłkiem po ziemi no i ten 4ws, a Legend.... klasa i spora moc. To są autaUśmiech Ale oszczędzam je i na codzień jeżdżę gazikiem czyli Vitarą cabiro Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości