Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spalanie i technika jazdy Legend II
#11
To może zdradzisz nam sekret w, którym tkwi takie spalanie :=) Co ja bym dał, żeby w mieście mieć 9,6 litra
Odpowiedz
#12
jarolissimus, zdarzyło sie tak ze pewnego razu nie zorientowałem sie ze skonczyła mi sie całkowicie benzynka nie dało rady juz go na benzynie odpalic w zaden sposób więc napewno nic juz tam nie było. Pomyślałem więc ze zaleje sobie 10 litrów i sprawdze spalanie. zalałem 10 i jezdziłem az mi nie zaczał przerywać i przejechałem wsumie ponad 100km na 10 litrach podzielilem litry na kilometry i wyszło mi spalanie.
Odpowiedz
#13
Skoro wlałeś 10 litrów i faktycznie nic w baku nie było i wyjeździłeś do suchego, to nie trzeba było używać kalkulatora. W jakim mieście mieszkasz? Na jakich maksymalnych obrotach jeździłeś? Masz magnetyzery? Uśmiech
Odpowiedz
#14
Mieszkam w tym samym miescie co Adixi1, dzielnice obok wiec jezdzimy tymi samymi drogami i mi spala od 17 do 20 LPG Anioł
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#15
Wskrzeszę temat chwaląc się moim Legendarnym spalaniem:

w mieście od 9,6 do 15 benzyny, zależy od tego czy jadę spokojnie czy palę gumę spod każdych i do każdych świateł (funkcja odwrotnie proporcjonalna czasu od daty wypłaty Oczko), ten wynik minimalny to nie jakiś jednorazowy przypadek tylko regularnie się powtarza przy spokojnej jeździe (miasto 500k+)

na trasie rekord 6,7 litra na 100km - trasa Katowice - Novska (Chorwacja). Tempomat na 100km/h i autostrada "all night long"
na trasie przy 110km/h to już 7,8 litra
normalna jazda po Polsce na długich dystansach to około 10,2 litra na 100km.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości