Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spot warszawa i okolice
#1
Gwiazdka 
Witam

Mam propozycję aby ustawić się na jakieś spotkanie w warszawie na którymś z parkingów hipermarketowych

terminologia dowolna - godzinowo proponuję od 19 do 21-22

Po wawce latam i coraz częściej widuje legendy może by się zebrało parę autek ;D pare fotek by się zrobiło to i temat by się ożywił ;P
Odpowiedz
#2
jestem za ale dwa najbliższe wekendy mam zająte potem jestem do dyspozycji Uśmiech
Odpowiedz
#3
wcale nie musi być weekend ;D
takie spoty najczęściej są w tygodniu ( wielbiciele innych modeli)
Odpowiedz
#4
mnie spotkanie w środku tygodnia by odpowiadało ale od strony Pruszkowa/Ożarowa Maz. albo Janek bo pracuję długo a przebicie się na
drugą stronę wa-wy to różnie bywa nie chcę z gęby robić cholewy Uśmiech i póżniej nie przyjechać

no to kto jeszcze chętny?????Uśmiech
Odpowiedz
#5
to tak pi razy oko parking blue city na szczycie - tam jest zazwyczaj miejsce taką mam propozycję lokalizacyjną
środa w sumie średnio pasuje (spot civic) wolałbym czwartek ale jak trzeba to może być i środa
Ja będę - postaram się ściągnąć szwagra też ma Legenda 98`
wstępna lista:
1. :::JanG23::: (w tygodniu bez śród do 13.08)
2.
Odpowiedz
#6
lokalizacja jak dla mnie ok jeśli w środku tygodnia to najwcześniej 18 może być czwartek ten lub każdy następny pośpiechu nie ma a może więcej legendziarzy się zadeklaruje bo we dwóch to ewentualnie po małym piwku?!Uśmiech


1. :::JanG23::: (w tygodniu bez śród do 13)
2. croftmax
Odpowiedz
#7
Ja jak tylko bede przyjezdzal do stolicy, to dam znac Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
Janek, a może po prostu dokleić legendy do spotów CKPL zanim się większa ekipa nie zbierze? Jak by co to środy o 19 na bemowie obok WORDu.
Odpowiedz
#9
W sumie też chętnie się kiedyś pojawię. Ten tydzień niestety nie ma mnie w warszawie, i do września bywam bardzo nieregularnie.
Odpowiedz
#10
dokleić???!!! kenny zlituj się znam paru ludzi którzy jeżdzą legendami i to są poważni i stateczni ludzie i nie są tak zdesperowani
żeby ich gdzieś doklejać jeżeli civiki robią sobie jakieś spoty to chętnie ktoś od nas pewnie w wolnej chwili może wpaść jak sam wiesz problem jest z czasem jeżeli o mnie chodzi w wekendy mam trochę czasu gorzej jest w środku tygonia jak będę wolny to chętnie podjadę bo Honda to jedna wielka rodzinaUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości