Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spot warszawa i okolice
#11
croftmax, źle mnie zrozumiałeś. Jeszcze 8 lat temu kolegom z legendów, prelud, accordów nie przeszkadzało że spotykają się razem na warszawskich spotach CKPL. Było ich na palcach jednej ręki policzyć, pewnie jak userów samych legendów dziś. Jak to ująłeś Honda to jedna wielka rodzina i łatwiej było się spotkać w większym ogólnohondowym gronie niż pojedyńczo i nikt z tego problemów nie robił. Była pełna integracja, a przyjazne stosunki są utrzymywane po dzień dzisiejszy. Chyba łatwiej rozpocząć "spotowanie" przy większej grupie, gdzie jest ustalona pewna miejscówka, niż znowu szukać centrum handlowego z którego nas nie wyrzucą?
Odpowiedz
#12
:ok: rozumiem bez komentarza

do zobaczenia na CKPLUśmiech
Odpowiedz
#13
Heheh na zlot CKPL wjedzie prezesura w Legendach, tak trzymac :ok:
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#14
na CKPL jest nie jeden
"obecnie" droższy
szybszy
bardziej dopieszczony
civic niż legend ;D
za to legend ma
wygodę
wyposażenie
i mam nadzieję że się okaże fajnych właścicieli ;D

to co nieśmiały start spotów w środę od 19

na lotnisku bemowo (jeśli nie będzie padać)
lub
parking carrefour na przeciwko poziom wjazdu od lotniska na końcu po lewej (jakby zeus zesłał potop z nieba)

jak się nas zbierze parę osób to pomyślimy nad inną lokalizacja i terminarzem ;D do zobaczenia ja będę - P.S. nie sposób mnie nie zauważyć ;P
Odpowiedz
#15
(08-01-2011, 22:24 ):::JanG23::: napisał(a): P.S. nie sposób mnie nie zauważyć ;P

oj tak, ma największe cycki ze wszystkich Duży uśmiech
Odpowiedz
#16
Oh, nie bierz tego na powaznie Duży uśmiech Ja jak zajezdzam na Lubelskiego spota gdzie tez jest kilka grubych projektow (civiki, rsx'y czy preludy duuuuzo drozsze od mojego skromnego Legenda Oczko ) to mowia ze Prezes przyjechal (nie lubie tego bo jestem skromny) stad ten tekst Oczko
Foty ze spota obowiazkowo! Uśmiech
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#17
jesli o mnie chodzi to dzis nie dam rady podjechac za tydzien jak najbardziejUśmiech
Odpowiedz
#18
Byłem na bemowie (spot CKPL)- jak zawsze zresztą - pogoda dopisała
z legendów pojawił się jeden 07' rok
był za to fajny toster - czyli buda ala lotus seven z silnikiem hayabusa (chyba nie dosłyszałem przez głupi skuter)
kto nie był niech żałuje ;D
Odpowiedz
#19
gratuluję pierwszego spotu Uśmiech

2007, KB1 się znaczy? :O
v6
Odpowiedz
#20
Foty z wczorajszego spotu (ukradzione z CKPL Oczko):

[Obrazek: IMG009.jpg]

[Obrazek: IMG010.jpg]

[Obrazek: IMG011.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości