Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kierunkowskazy.
#1
Witam, moze temat banalny ale nie moge sie dostać do kierunku z przodu w zderzaku zeby żarówkę wymienić. Jako, że nie chce czegos popsuć robiąc "na siłę" może podpowiecie jak tam sie dostać zeby wyjąc żaróweczke i włozyć nową??

Pozdrawiam i z góry dziekuje.
Odpowiedz
#2
Musisz zdjąć zaślepke halogenów. Tam od wewnętrznej strony jest gwiazdkowy wkręt: wykręcasz i płaskim śrubokrętem od wewnętrznej delikatnie podważasz i kierunek wychodzi.
Odpowiedz
#3
kurcze nie mam tam zadnej srubki;/ od góry od kierunku mam jakies wzmocnienie ze styropianu i nijak do kierunku sie nie da dostac;/
Moze ma ktos jakiś pomysł.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Kolego, otwórz sobie service manual ( dostępny również na naszym forum ), strona : 23 - 225 . Dokładnie, metodą obrazkową opisano sposób wymiany żarówki w kierunkowskazie.
Odpowiedz
#5
Ale u was panowie tez w zderzaku w srodku jest taki styropian?? bo w manualu to ladnie wszystko wyglada ale ten styropian mi wszystko w takim razie zasłania i musze go chyba jakos wyjac.
Odpowiedz
#6
U mnie nie ma żadnego styropianu. Musisz kombinować.
Odpowiedz
#7
Styropian jest a jakże i jest bardzo potrzebny. W niczym[/i] nie przeszkadza! Adixi odsyłam po raz wtóry do manuala!
Odpowiedz
#8
Juz wszystko zrobione poprostu nie zauwazylem ze w tym styropianie jest specjalne miejsce na srubokręt i nie pomyślałem, że ta śóbka jest tak głeboko. Myślalem że ją widaćJęzyk
Dzieki za pomoc Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości