Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry dla każdej Hondy :)
#1
Od dłuższego czasu przeglądałem ogłoszenia, szukałem samochodu dla siebie. Oglądałem różne marki, głównie japońskie i amerykańskie. Ale zawsze podobała mi się Honda Legend. I stała się rzecz nieunikniona.
Pewnego dnia pojechałem oglądać jeden model i wróciłem nim do domu. Nie oglądałem go zbytnio, nie przyglądałem mu się, (trochę to wina mojej natury), ale sądząc po marce i modelu spodziewałem się że będzie jeździł i służył wiernie. Jest to oczywiście Legend Uśmiech z 1992 r. sedan.

Co by o nim powiedzieć... los go nie oszczędzał :/ Spodziewam się że ten egzemplarz jest Wam znany i powiecie mi co nieco o nim (sam co dzień znajduje jakieś "psikusy" świadczące ze jest wprawionym wojownikiem, a nie salonowym pieszczoszkiem.

Ma zatrzaśnięte lewe tylne drzwi, które chce otworzyć, ma dziurawe przewody paliwowe, zjechane tarcze hamulcowe, lakier a raczej jego imitacja mogą postawić kropkę nad i Oczko
Ale jest mój i jestem z niego zadowolony Uśmiech

Na początek to tyle. Dzisiaj dostanie nowe tarcze i klocki. Za jakiś czas nowe płyny i filtry. W miarę możliwości finansowych postaram się go doprowadzić do stanu z którego będę zadowolony.
Za pomoc w sprawach technicznych, czy dowiedzenia się o jego przeszłości będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę spojonego nabijania kilometrów.
Odpowiedz
#2
Witaj. Daj jakieś zdjęcia i napisz gdzie go kupiłeś to łatwiej będzie go namierzyć. Życzę cierpliwości w doprowadzaniu do odpowiedniego stanu Uśmiech
Odpowiedz
#3
Cześć! Pokaż go, zobaczymy czy jest znany Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#4
Zdjęcia umieściłem w dziale Galerii. Pochodzi z okolic Tarnowa, teraz będzie jeździł głównie po drogach Podkarpacia. Zabrałem się za tylne hamulce, ale w sklepie z częściami ciężko dostać linkę od ręcznego :/ Może polecicie jakiś sklep gdzie dostanę taką linkę.
Odpowiedz
#5
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości